Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is, akinek a házassága javarészt jó, de ami hiányzik az nagyon?

Figyelt kérdés

Leszögezném előre, hűséges vagyok immár 7 éve, de megismerkedtem egy korombeli nővel, és barátok lettünk. Ettől nincs több, nem is lesz, bár érződik, hogy van köztünk vonzalom.

De eddig is úgy voltam vele, hogy jó a házasságom, de éreztem, hogy hiányt szenved pár helyen.

De jó páros vagyunk, jó szülők, úgy mondanám, hogy 85%-ban minden jó.

Viszont a fennmaradó 15% borítja a 85 jót


Ez a nő és a mellette érzett kapott figyelem nyitotta fel a szemem, hogy évek óta nincs ilyesfajta intimitás itthon.


Nem szeretnék félremenni, de már régóta kölcsönösen csak testvéri kapcsolat van köztünk. Nincsenek nagy veszekedések, van szex is, de hiába minden, nem érzem a kapcsot úgy mint a másikkal.


Mintha kaptam volna egy pofont a jó istentől, hogy nem jó valami.

Más is van úgy hogy javarészt működik a házassága, de pont egy kis rész borít mindent?


2021. ápr. 25. 18:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan vannak így.
2021. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Jó de mit lehet tenni? Néha úgy érzem magam otthon, mint egy kényelmes kanapé :/
2021. ápr. 25. 19:01
 3/26 anonim ***** válasza:

Elfogadod ezt a helyzetet, vagy megpróbálod otthon, hogy jobb legyen, de ehhez ketten kellettek.

Vagy szeretőt tartasz, vagy elváltok és lesz egy párod aki nem csak az atm-et látja benned.


1.N.

2021. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anyagilag kihasználva. Inkább elvagyunk egymás mellett. Nincs veszekedés, vagyis van, de sokszor már ezt is unom. Nem tudom megoldható-e.
2021. ápr. 25. 19:12
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani de ha le sem fekszik veled akkor ő is csak kényelemből van veled. Ha nem is a pénz, de kényelem hidd el.
2021. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

De ki nem fekszik le velem??

Feleségemmel van szex

Másik nővel meg barátok lettünk, milyen kényelem, ide akartál írni?

2021. ápr. 25. 19:18
 7/26 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá feleségemmel a szex, arról szól, hogy úgy van, ahogy ő akarja :/
2021. ápr. 25. 19:19
 8/26 anonim ***** válasza:
Azt írtad testvéri kapcsolat.
2021. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ott van, hogy van szex is. De igen, testvéri javarészt. Két ember egymás mellett, és ami irritál, hogy másoknak mindig játszuk a tökéleteset
2021. ápr. 25. 19:21
 10/26 anonim ***** válasza:
57%

Bocsánat az elkerülte a figyelmem. Persze az se jó hogy minden úgy van ahogy ő akarja, és mi van a te vágyaiddal?

7 év után itt tartatok, sok jóra ne számíts.

Beszélgessetek többet, őszintén.

2021. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!