Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem nagyon és nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem nagyon és nem tudok vele szakítani mit tegyek? Ő is szeret engem nagyon...

Figyelt kérdés
A párom postáskent dolgozik évek óta illetve nincs jogosítványa sem autója pedig egy huszonéves fiatal életerős férfi. A családom biztat hogy hagyjam el hisz szerintük neki így jó és nem fog változni soha mert nincs meg benne az ambíció. Jól meg vagyunk viszont ez a két dolog nagyon zavar és mikor szóvá tettem mondta hogy MAJD vált viszont egyenlőre jó így neki. Szeretem nagyon és nem tudok vele szakítani mit tegyek? Ő is szeret engem nagyon...

2021. ápr. 25. 22:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
És miért zavar?
2021. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy egy kedves, aranyos ember, elnézném neki.


Az én exemben sem volt ambíció, mégsem ezért hagytam el, hanem azért, mert nekem bezzeg tudott parancsolgatni.

2021. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért autóban és jogsiban méred a szerelmet? Vagy igazából az izgat és nem a pasi? Legyen neked jogsid meg autód és probléma megoldva.
2021. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi ezzel a baj, de annyira undorító amikor a család tesz tönkre a háttérből egy kapcsolatot... ha szereted tessék kiállni mellette! Ha nem akkor minek húzod az idejét?
2021. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek ha zavarnak téged,akkor hagyd el. Majd talál egy olyat,akit nem érdekel ezek. Ne rabold az idejét
2021. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegény csávó...
2021. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen lehet most azzal jönni hogy "jaj a pénzéhes hülye picsa" NEM ERRŐL VAN SZÓ mert sose vágytam a luxusra csak egy NORMÁLIS szintre amiben eddig is éltem, bocsánat hogy nem akarok alá menni. A sok álszent " jaj a szerelmet nem ebben mérik" meg gondolkodjon már el hogy ha évek múltán leszáll a rózsaszín köd akkor pénz nélkül is annyira szeretgetnék egymást ha mindennapossá válnak a gondok? Na :D (most nem magunkról beszéltem)

Igen ilyen világot élünk és megkapom számtalanszor hogy diplomás lányként miért vagyok egy postással,megjegyzem SOHA nem vertem magamat erre sőt ha lehet titkolom pont emiatt..

2021. ápr. 26. 08:30
 8/13 A kérdező kommentje:
Illetve mikor a munkahelyemen kérdezték hogy mivel foglalkozik és mondtam a szakmáját kiröhögtek, na hát nagyon jól esett tényleg .
2021. ápr. 26. 08:32
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Akkor minek jöttél vele össze te szerencsétlen...
2021. ápr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

A #2. vagyok. Ezek szerint nem csak a szüleidet zavarja, hanem téged is.


Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy ha tényleg egy kedves, aranyos, édes, szeretetteljes, csupaszív pasi, akkor nem dobnám el magamtól.


Viszont ha nem tudtok összeköltözni, saját háztartást fenntartani több év után sem, akkor sincs sok értelme a kapcsolatnak. Mindig felnőtt embernek jogos igénye, hogy ne a szülei mellől járjon randizni, hanem a párjával éljen, akár családot alapíthasson vele.

2021. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!