Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kellene egyedül bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellene egyedül bulizni mennem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok a párom 26 azt mondta ő már kinőtt az ilyenekből és nem fog jönni viszont lassan nyitnak a szórakozó helyek is, és pár barátnőmmel elmennék (már több mint 1 éve nem voltam diszkóba) azt mondta ha elmegyek többé nem akar látni.

2021. ápr. 26. 10:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem hogy nem iszom alkoholt mivel gyógyszert szedek, és a betegségemből kifolyólag nem tudtam elmenni tavaly sem bulizni.
2021. ápr. 26. 10:44
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

20 evesen had menjel mar bulizni jezusom, o is volt 20 evesen, akkor te nem mehetsz mert o mar kinotte?:D

Gondolkozzon mar a here

2021. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én visszaválaszolnék, hogy még egy ilyen korlátozó megjegyzés és mehet isten hírével. És ezt nőként mondom úgy, hogy az én barátom is eljár a srácokkal ide-oda nélkülem és soha nem zavart.
2021. ápr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én ilyen ultimátum után elgondolkodnék... és azt hiszem, hogy könnyes búcsút vennénk egymástól.

Legközelebb, ha szoknyát veszel fel, akkor is ezt fogja mondani, vagy ha átmész a barátnődhöz egy kávéra, stb.? Láttam már néhány birtokló kapcsolatot és szinte mind így kezdődött.

1.semmi köze ahhoz, hogy hova mész (főleg akkor, ha tudsz is viselkedni), 2.ha mégis zavarja, akkor ezt emberi hangnemben is el lehet mondani. Pl "Figyelj, Szívem, féltelek, nem szeretném, ha diszkóba mennél. Inkább hívd át a barátnőidnek, csapunk itt egy házibulit."

2021. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Hát, azért ahogy a többség kezelte a terasznyitást, nem csodálkozom, hogy nem pozitív a véleménye a helyzetről. Én sem akarnék olyannal lenni, aki egyből fut a kontrollálhatatlan tömegbe. Ha úgy nyitnának a szórakozóhelyek, hogy csak a másosik oltás beadása után 2 héttel lehet bemenni, akkor persze, menj, szaladj, érezd jól magad, fiatal vagy.

Igazából számomra az a kérdés, hogy magát a bulizást akarja tiltani, vagy a felelőtlen arccal falnak rohanást. Az utóbbi jogos, az előbbi nem.

2021. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Hát akkor viszontlátásra lol.

Nem értem az ilyen embert. Veled nem megy, de mással se mehetsz. Akkor???

2021. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pali egy féltékeny agybeteg.
2021. ápr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Nyilván sejtettem, hogy le leszek pontozva, de örömmel láttam volna az ellenérveket arra, amit írtam. Ígymost kicsit szomorú lettem, hogy ennyi nem sikerült senkinek se :(

(5ös voltam)

2021. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
# nem tiltogathat meg a kérdezőnek semmit, ő a párja, nem és nem a tulajdona, hogy ő nem mehet sehova, ha a fiúka azt mondja, ennyi:)
2021. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es nem tudom, hol olvastad, hogy nem mehet. Szó nincs ilyenről a kérdésben.
2021. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!