Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm egyre gyakrabban jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egyre gyakrabban jár el egyedül bulizni. Mekkora esély van rá hogy, lesz egy gyengébb pillanata és megcsal?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, mindig is megadtam neki a szabad teret, sosem hánytam a szemére hogy nélkülem ment el bulizni, viszont a napokban elkaptam egy beszélgetést amiben egyik ismerőse taglalja hogy buli után látta őt egy másik sráccal akinek csak annyit mondott hogy majd hívj fel. Sajnos vagy nem sajnos szeret is inni emellett. Volt már valakinek hasonló tapasztalata ezen a téren?

2018. ápr. 3. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Volt persze. Ezt a problémát feloldottam azzal, hogy nyitott a kapcsolat. Azt csinál, amit akar.
2018. ápr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én leülnék vele egy komoly beszélgetésre, hogy mi volt ez.
2018. ápr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Pedig lehet jót tenne neki, ha egy kicsit jobban fognád!
2018. ápr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem attól függ, milyen gyakran jár el valaki szórakozni egyedül, inkább jellem függvénye.

Ismerek olyan csajt, akit ugyan be is zárhatnál, nem használna. Ha megiszik két felest, már a nyakamban lóg, holott van pasija. Meg van, aki simán elvan másokkal, ha berúg, sem ér hozzá másokhoz.

De ez a "majd hívj fel" elég gyanús.

2018. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3.: aki csak azért nen csalja meg a páeját, mert "jobban fogják" az szerinted mennyire őszinte kapcsolat? Semmi értelme nincs fogni a másikat. Csak akkor müködik, ha önként nem teszi.
2018. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noren1989 ***** válasza:
100%

#1, én ilyen után baxtam ki az egyik exemet. Nagyobb szabadság -> végtelen szabadság, tőlem függetlenül.


Kérdező, a pia már volt kifogás bármire?

2018. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 Ha vitát szeretnél erről nyitni felőlem megtehetjük, de nem ebben a kérdésben. Nyilván van egy nagyívű gondolat emögött, ami keretekkel társul.
2018. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz hozzátartozik hogy belenéztem a telefonjába, nem is érzem jól magam emiatt, de sajnos a bizalom mostanában nincs meg kettőnk között. Személyes sztorikra is kíváncsi lennék hogy végződött ez nálatok.
2018. ápr. 3. 10:46
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Személyes sztorim: "Bízz már bennem!!" Bíztam. Beleült más fszába. Borítékolhatod az eredményt..
2018. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem itt nem azzal van a baj, hogy most bulizik és megcsal, hanem sokkal inkàbb a bizalom hiànyàval.

Mi pl nyitott kapcsolatban élünk a férjemmel, de pontosan tudja mindkettőnk, hogy meddig mehetünk el, mert ezt megbeszéltük előre.

Ès amikor a hatàrokat lefektettük, elsődleges szempont volt, hogy mindkettőnknek megfeleljen.

Nálatok az a baj, hogy az egyikőtöknek màr túlmegy a tűréshatàràn amit a màsik tesz.

Ez téged màr nem tesz boldoggá. Ha viszont ő úgy fogja érezni, hogy túlzottan korlàtozod, akkor màr ő is frusztràlt lesz.

Szerintem itt le kell fektetni, ki mennyire képes a kompromisszumokra, kinek mi fèr bele. De mivel màr nàlatok maga a bizalom veszett el, ezèrt ez nem lesz egy könnyű meló.

Persze lehet külső segítséget is igénybe venni, nem szégyen az, ha mindkettőtöknek fontos a kapcsolat megmentése.

De tiltàsokkal, féltékenykedésekkel, vádaskodàssal és kutakodàssal nem juttok előbbre, sőt.

2018. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!