Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eljárjon-e a férfi bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljárjon-e a férfi bulizni egyedűl, ha már családja van? 7 éve tartó párkapcsolat,1 év 7 hónapja tartó együttélés és egy 14 hónapos gyerek. Anya csak a gyerekkel mozoghat!

Figyelt kérdés

A párom 30 éves,én 27.

Míg egyűtt jártunk ő addig is sokat járt el csavarogni a haverjaival éjjel és többször bulizott is.

Én nem voltam egy nagy bulizós csaj,ha mentem is csak vele.

Megjegyzem: nem is akartam volna nélküle bulizni.

Mindennap találkoztunk,5 és fél éven át,sok időt töltöttün együtt.

Aztán lett lakás és azt mondtuk gyereket akarunk.

Gyorsan összejött.

Veszélyeztetett terhes voltam,mégis minden pénteken este beült valahova a haverokkal és éjfél-hajnal 1-kor jött haza.

Velem már szinte sehova sem járt.

Azt mondta úgyis mindennap együtt vagyunk.

Megszületett a gyerek,rá egy hónappal ismét eljárt majdnem minden hétvégén és akkor sem sietet jobban haza.

Egyébként imádja a gyereket és a gyerek is őt.

Jó apa,meg van mindenünk,nem züllött.

Azt mondja szeret,de neki kell ennyi szabadság!

Mióta megszültem a gyereket,én sehol nem voltam.

Őt ez nem zavarja,mindig azt mondja ha nagyobb lesz a gyerek majd együtt járunk el.

Most augusztusban fesztiválra menne,de én megmondtam hogy nem mehet,befejeztük ezt.

Fel van háborodva,haragban vagyunk.

Ha velünk kell programot csinálni,ahhoz nem mindig van kedve.


Ugye jól tettem hogy azt mondtam mostmár elég ebből?



2016. jún. 29. 23:05
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
88%
Addig az öt évig kellett volna gondolkodni, míg nem volt gyerek. Most már késő. Addig engedted hogy eljárjon, most már mit tudsz tenni? Igazad van, csak ezt nem moszt kellett volna.
2016. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Hozd fel neki, hogy egyik este te szeretnél elmenni a barátnőiddel, addig vigyázzon ő a gyerekre. Figyeld meg a reakcióját, ha kiborul, akkor válj el, mert jobb nem lesz.
2016. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Igazad van. Én azt gondolom, ha már együtt élek egy nővel, és babánk lenne, akkor illik felnőni a feladathoz és férfiként viselkedni. Nem arról van szó, hogy havi 1-2 sörözés ne férne bele pár órára hétvégén a haverokkal, de az, hogy minden hétvégén kimenni úgy, hogy veled sehova, ez gáz. Azért vállalt gyereket és asszonyt, mert velük akar élni, szóval innentől első ők, második a haverok.
2016. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

1-es válszolónak:

19 hónapja élünk együtt,míg csak együtt jártunk nem tilthattam meg neki az éjszakázást,hisz mindketten a saját szüleinkkel éltünk.

Abban viszont már hibás vagyok,hogy a terhességem alatt megengedtem neki.


2-es válaszolónak:

Nemrégen volt rá példa hogy azt mondtam neki,mennék bulizni.

Nem tetszik neki az ötlet.

Azt gondolom féltékeny.


3-as válaszolónak:

Már jó ideje nem jár el hetente,de én azt szeretném ha éjszakára egyáltalán nem maradna ki.

Szégyenlem a családom előtt nagyon,hogy míg én babázok addig ő partyzik.

Nem tartom ezt helyesnek.

Tudom hogy szeret és nem csalna meg,nem vagyok féltékeny,de rosszúl esik ez az egész.


Köszi a véleményeiteket,jó meglátások.

2016. jún. 29. 23:57
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg. Az egyik hétvégén menjen bulizni aztán menj teis és ő marad a gyerekkel. Ha nem egyezik bele és ő továbra is jár ak fogadd el v dobd ki.
2016. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez pofátlanság,már bocsi.

Nem is értem,ha tudtad,hogy ilyen tekergő,akkor miért vállaltad vele a gyereket? Nem hibáztatlak, biztosan azt gondoltad, hogy attól majd megváltozik, komolyabb lesz.

Sajnos aki ilyen'vérű' nem igazán fog.

Még ha meg is tiltod neki, lehet rosszabb lesz, ingerült és mérges lesz, amit rajtad és a kicsin töltene ki.

Ha nem térne észhez, én biztosan visszaköltöznék egy kis időre a szüleimhez a gyerkőccel. Had lássa milyen egyedül, mikor nem várja senki haza. Lehet rádöbben,hogy többet értek ti, de ha nem akkor én hagynám, és keresnék olyat aki szeret is.

2016. jún. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
22%

Ehh... megent túl hamar ítélkeznek egyesek.


Felhívnám minden "dobdkiváljel-reflexválaszoló" (vajon miből gondolják egyesek, hogy ez az Egyedül Üdvözítő Hasznos Tanács Mindenre?) figyelmét a következő mondatra:


"Már jó ideje nem jár el hetente,de én azt szeretném ha éjszakára egyáltalán nem maradna ki."


Kicsit más a leányzó fekvése, nem?

2016. jún. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem más. Mert a kérdező azt is írta, hogy, amikor viszont ő szerene menni egy kicsit kikapcsolódni az már nem tetszik a férjének.
2016. jún. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

7:

"Fel van háborodva,haragban vagyunk."

Szerinted egy rendes férj ezt csinálja,amikor a felesége megkéri valamire?

És ez egy aprócska kérés volt, egy fesztivál lemondása, ami érthető is!

Ha ilyen dolog miatt felháborodik, mit csinál egy komolyabb miatt?

A másik meg,ha a feleség menne el valahova, az már nem okés?

Szerinted így viselkedik egy komoly, érett férfi, apa?

2016. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem az lenne a normális, ha elengednéd. És te is eljárnál egyedül. Iszonyú fontos ez mindkettőtöknek a kapcsolatotok szempontjából. Ha leépülnek a baráti kapcsolataid abból nagyon rosszul fogsz kijönni és nem csak te a párkapcsolatotok is. Táplálkoznotok kell mindkettőtöknek külső ingerekből, feltöltődni. Senkinek nem elég egy ember mindig.


Üljetek ezt el megbeszélni rendesen.

2016. jún. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!