Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem ezeket soknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezeket soknak a páromtól vagy ő csak ilyen "érettebb" típus?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag napi szinten tesz megjegyzéseket a "mai fiatalokra", emberekre, társadalomra, mindenre. Pedig amúgy mi is fiatalok vagyunk, ő 26 éves. Kezdek aggódni, hogy ez már nem normális és túlzottan felmagasztalja magát mindenért és ilyen gyakran hozza fel ezeket. Pár példa:


1. Meglát egy huszon-harminc éves fiút kapucnis pulcsiban, rögtön mondja, hogy felnőtt férfi hogyan hordhat ilyet és neki már 18-20 éves kora óta milyen igényes a stílusa.

2. Nem tartja felelősségteljesnek és érettnek, ha valaki 9-10 után az utcán van. Sőt, télen még délután négykor-ötkor is félt engem, mondván, hogy sötét van és meg fognak támadni.

3. Teljesen lenéz és elutasít minden fiatalos, hülyülős dolgot. Párszor elsétáltunk a téren egy csapat tizen-huszonéves mellett, akik jól érezték magukat, iszogattak, minden alkalommal kiakadt, hogy ez szánalmas, ilyet csak a csövesek csinálnak, hogy kiülnek.

4. Áthívtuk egyszer a barátainkat, zenét hallgattunk, két lány énekelgetni kezdett, utána is mondogatta, hogy szerinte ez milyen kínos és ilyet csak a tinilányok csinálnak.

5. Mindig kihangsúlyozza, hogy neki mennyi célja van, milyen összeszedett, milyen szépen beszél és bezzeg a sok fiatal huszonéves csak iszik, drogozik, tengődik, káromkodik stb.


Mit gondoltok? Nem túlzás ez egy kicsit? Ha próbálok állást foglalni, látom rajta, hogy húzza a száját. Pl. mondtam neki, hogy szerintem abban nincs semmi, ha fiatalok kiülnek iszogatni, én is mentem néha, erre elkezdte, hogy szerinte én ennél értelmesebb és több vagyok.


2021. ápr. 26. 14:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
99%
Én ezt nem érettségnek hívom, hanem merevségnek. Elég karót nyelt és rugalmatlan a barátod, biztos vidám mellette az élet 🙃
2021. ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Hát nekem ilyen pasi nem kéne, túl komoly és karót nyelt. Idegesítene, hogy ennyire öreges. Ha lesz gyereketek és az is jól érzi magát, majd lecseszi érte?
2021. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
99%
Nem tudom hogyan vagy képes elviselni egy ilyen modoros fazont, én képtelen lettem volna vele összejönni.
2021. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
99%
Rosszul lennék egy ilyen csávótól, ne haragudj. Ennél a 80 éves nagymamám is lazább. Nagy embernek hiszi magát, mert nem hord kapucnis pulcsit... nyomi a pasid.
2021. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
98%
Mintha azt hinne, hogy a ö a tökeletes, mindenki mas devians. Alapbol necces szerintem, ha vki sajat magat dicsergeti, a celokat meg nem felsorolni kell, hanem elerni. Engem taszitanak az ilyen emberek.
2021. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
38%

Én pl ugyanilyen vagyok nőben. Mindenki másképpen gondolkodik. Nem tetszik akkor még most keress mást. Ne rabold az ő idejét se.


26/N

2021. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
99%

Ez nem érettség, hanem arrogancia. Egy ilyen ember mellett 5 percet nem bírnék ki, az biztos.

Mi az, hogy kínos, ha valaki ÉNEKEL?? Az a kínos, ha valaki ilyen szinten nem képes jól érezni magát, és még az is felzaklatja, ha mások szabadon tudnak szórakozni körülötte. Tuti, hogy van valami komplexusa.

2021. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom mióta vagytok együtt, lehet, hogy ő is szeretett volna fiatalabb korában ilyeneket csinálni, de szülői nyomásra/ baráti kör hiánya miatt/ belső komplexusok okán nem tudott/mert résztvenni hasonló dolgokban. Most pedig már nem lenne ugyanolyan, így csak a keserű irigység maradt neki.
2021. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon bírom, hogy a sok nem nárcisztikus embert bemutató kérdésnél mindenki üvölt, hogy nárcisztikus, de itt, a tipikus példánál senki le nem írná.


A pasi különben tartja magát másoknál, lekezelő másokkal, ennek teret is ad, illetve dühvel, heves érzelmi reakciókkal nyilvánul meg róluk. Aki nem olyan, mint ő, a tökéletes példa, az dühíti. Ha csak beképzelt lenne, mások viselkedését nem vetné meg ennyire.


Szerintem menekülj tőle, egyszer énekelni fogod a kedvenc dalod és rá is rádszól, hogy szégyenbe hozod az éretlen viselkedéseddel.


Mellesleg az ilyenek(tiniben is ezek jönnek össze az idősebb lelkisérültekkel), akik egyáltalán nem olyan érettek, mint a koruk indokolná, mert méricskélik magukat másokhoz, és akármennyire kilógnak kortársaik közül, meg vannak győződve, hogy azért, mert ők különbek, nem ám azért, mert igazából ő nincs a többiek szintjén..


Hagyd ott, nem fogod tudni helyrehozni a személyiségét, egy kis időbe telik csak, és kimutatja a foga fehérjét, de mintha a te hibád lenne az egész, úgy adja majd elő.

2021. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
69%
2es, miért hiszed azt, hogy mindenki akar gyereket? 😏😏😏
2021. ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!