Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem ezeket soknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezeket soknak a páromtól vagy ő csak ilyen "érettebb" típus?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag napi szinten tesz megjegyzéseket a "mai fiatalokra", emberekre, társadalomra, mindenre. Pedig amúgy mi is fiatalok vagyunk, ő 26 éves. Kezdek aggódni, hogy ez már nem normális és túlzottan felmagasztalja magát mindenért és ilyen gyakran hozza fel ezeket. Pár példa:


1. Meglát egy huszon-harminc éves fiút kapucnis pulcsiban, rögtön mondja, hogy felnőtt férfi hogyan hordhat ilyet és neki már 18-20 éves kora óta milyen igényes a stílusa.

2. Nem tartja felelősségteljesnek és érettnek, ha valaki 9-10 után az utcán van. Sőt, télen még délután négykor-ötkor is félt engem, mondván, hogy sötét van és meg fognak támadni.

3. Teljesen lenéz és elutasít minden fiatalos, hülyülős dolgot. Párszor elsétáltunk a téren egy csapat tizen-huszonéves mellett, akik jól érezték magukat, iszogattak, minden alkalommal kiakadt, hogy ez szánalmas, ilyet csak a csövesek csinálnak, hogy kiülnek.

4. Áthívtuk egyszer a barátainkat, zenét hallgattunk, két lány énekelgetni kezdett, utána is mondogatta, hogy szerinte ez milyen kínos és ilyet csak a tinilányok csinálnak.

5. Mindig kihangsúlyozza, hogy neki mennyi célja van, milyen összeszedett, milyen szépen beszél és bezzeg a sok fiatal huszonéves csak iszik, drogozik, tengődik, káromkodik stb.


Mit gondoltok? Nem túlzás ez egy kicsit? Ha próbálok állást foglalni, látom rajta, hogy húzza a száját. Pl. mondtam neki, hogy szerintem abban nincs semmi, ha fiatalok kiülnek iszogatni, én is mentem néha, erre elkezdte, hogy szerinte én ennél értelmesebb és több vagyok.


2021. ápr. 26. 14:49
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
28# igen, de van ennek durvabb valtozata amikor agresszivva is valik. Azt nem kene megvarni.
2021. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Arról már ne is beszéljünk, hogy hogyan nevelne egy ilyen ember gyereket. Kb. minden vidám, önfeledt gesztusáért megszidná a szerencsétlen kisgyereket. Lelki sérültet nevelne belőle. :-(((

Remélem nem akad olyan ostoba nő, aki ennek a full kreténnek gyereket szülne.

2021. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Igazatok van, túlságosan megértően álltam hozzá. Sajnos tényleg kompenzál ezekkel, többször mondta pl., hogy szerinte én jobb nő vagyok mint ő férfi. Azt is tudom, hogy a családi háttere is benne van, a szülei sajnos korán meghaltak és a nagyszülei nevelték fel. A nővérével kivételeztek őt meg bántották folyamatosan. Iskola alatt és az elvégzés után rögtön munkát kellett vállalnia. Izolálódott, nagyon ritkán beszél vagy talizik bárkivel.

2021. ápr. 28. 12:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!