Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire ábrándultatok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ábrándultatok ki legjobban a partneretekből úgy hogy nem ment tönkre a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mi volt a legdurvább elhidegülés amit tapasztaltatok amit nem követett szakítás/elválás?

2021. ápr. 26. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk olyan durva lett hogy évek óta nincs szex.

N

2021. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Raktam a feleségem táskájába diktafon, az egyik kis zsebbe.Este kiszedtem belőle, míg fürdött, hanganalizáló programmal végignéztem, ahol volt benne beszéd, belehallgattam.

Következő nap mondtam neki hogy válunk.

Még adta az ártatlant.

Mondtam neki tudok a szeretőjéről, hogy miket szokott hazudozni mikor hozzá megy, milyen vele szex...sorolhatnám...egy barátnőjénél volt, ott vette fel a pletykázást.

Mikor nagyon adta az ártatlant,lejátszottam neki a hangfelvételt.

Az ütő is megállt benne, nem szólt semmit elrohant.

Anyjához ment, majd írt egy sms-t, hogy még én vagyok a szemét, mert kémkedek utána.

Még engem akart bűnösnek beállítani.

Mire hazaért, én már nem voltam ott, össszepakoltam a cuccaim és elköltöztem.

Persze napokig jöttek az sms-k hogy gyere vissza, meg tudjuk beszélni, soha többet nem lesz ilyen.

Azóta se tudom mi van vele.

38F

2021. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

#2 B@szki... Előtte jónak tűnt a kapcsolatotok? Mennyi időt voltatok együtt? Hogy tudtad olyan gyorsan minden holmidat összepakolni?

Kérdező, bocsi az off-ért!

2021. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Mindenféle szeretetmegvonás van jelenleg, én vagyok a szenvedő alany. Okát persze nem mondja, ill olyanokat hantázik neki így jó, kényelmes, meg nem akar szakítani.

Erzelmi bántalmazó kapcsolat

2021. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
#2 Ha igaz, akkor hatalmas sztori! :)
2021. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Nekem volt egy kötődesi zavarral kűzdő borderline szindrómás barátnőm. Olyan szintü hullámai voltak,hogy egyszer üvöltözött velem, a semmiért kb 5 perc mulva már pippantott. 3évigvoltunk együtt,de gőzöm sincs hogyan bírtam eddig. Kb az első év után kezdtem elhidegülni amikor már érzelmileg tönkretett, pl virágot vittem és akkor a szeretődnél voltál és bűntudatbol van mi? Vagy amikor megdicsértem,hogy milyen szép vékony akkor jött a túl vékony vagyok, ugye milyen gusztustalan gebe vagyok, híznom kéne...

Amikor felhízott 60kilóra tényleg nagyon formás volt,ha megdicsértem akkor támadott, jött a fogynom kéne mert mekkora belem van szöveggel.

Ezen a ponton már csak a szexért jártam hozzá, 3.évben megmondtam neki,hogy vége..

2021. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem amikor már meg volt az az érzés,hogy valami nem okés, onnan már egyet se lehetett menteni.Pedig volt amelyik még évekig tartott.

Volt, amiért nem küzdöttem,de legtöbbször úgy lett vége ,hogy amit lehetett megpróbáltam.

2021. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!