Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek egy ilyen pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Párom(25F) A vérbeli romantika, én(22N) egyáltalán nem vagyok az a típus.

Azt kell róla tudni, hogy ő egy eléggé hisztis pasi, aki a kapcsolat elején(több, mint féléve) nagyon sok mindenen bevágta a durcát. Mostanában ritkábban, de akkor elég intenzív a hisztije.

Az a baj, hogy én egyre jobban látom, hogy ellentétek vagyunk (romantikázásban, mennyi az ideális együtt töltött idő stb) Ő már megtervezte a közös jövőnket, de én nem merek belegondolni, mert olyankor bepánikolok, és inkább csak bólogatok neki.

Vidéki csaj vagyok, aki egyetemen tanul közben dolgozik, és az állatait gondozza. Ő egy városi pasi, határozatlan, folyton ígéri, hogy keres szakmai gyakorlatra munkahelyet, valamint bevallom az őszintét elvan kényeztetve a szülői fészekben, csak egyetemen tanul.

A hisztis gyerek mögött jó ember lapul, szeretem, de sajnos nem tudom, hogy meddig leszünk együtt, mert még több kirohanást nem tud elviselni az idegrendszerem.

Szerintetek jobb lenne véget vetni ennek minél hamarabb, vagy adjak egy utolsó utáni esélyt, azzal a céllal, hátha megváltozik?



2021. márc. 6. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon eltérő az alaptermészetetek, nem érdemes erőltetni.
2021. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így, a leírtak alapján én biztos hogy nem folytatnám. Tűz és víz vagytok.
2021. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lesz hosszúéletű dolog
2021. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem próbálod megbeszélni vele?
2021. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es válaszoló, beszéltem erről vele. Azt ígérte nem fog többet hisztizni, ellenben még így is folytatta/folytatja.
2021. márc. 6. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek.

Én extrémen sekélyes érzelmi világgal rendelkezem, semmi igényem a tapadásra, a fölösleges körökre és a céltalan társalgásra. Ezer a dolgom, sok a munkám, elégedett és izgalmas életem van, nem igénylem a sétákat a parkban. Ha szeretek valakit, akkor 100% gondoskodom róla, és úgy állok mindenhez, hogy minden nap tükörbe tudjak nézni, de akkor sem vagyok vevő a majomszeretetre.

Pontosan ugyanez a problémám volt minden kapcsolatomban, ami itt neked. Hiszti, durci, ami csak van az eszköztárban hogy figyelmet generáljon egy nő.

Tapasztalatból mondom: NEM FOG JAVULNI. Ha fundementálisan más az érzelmi igény, az csak fájdalom és feszültség. Jobb mindenkinek, ha ez nincs eröltetve.


Bónusz :


Olyan kapcsolatot keress, ahol nem te kell, hogy a férfi légy... :D

2021. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha monogámok vagytok, és hosszútávra terveztek, szakítsatok. Ha nem, akkor jó ez tanulásnak.
2021. márc. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hat oszinten ha eselyt akartok adni ennek, akkor egy parterapia hasznos lehet meg.


Szerintem valami nincs a parodnak a fejeben letisztazva, altalaban az ilyen emberek egy nehezebb csaladi hatterbol jonnek.


Ha most tegyuk fel talalnal valaki mast, neki is lehetnek negativ dolgai sot biztos lesznek, szoval valamennyire meg kell ezzel a dologgal baratkozni.


Ha nem lenne ilyen hisztis a parod akkor is ugy gondolnad hogy o az akit el tudnal kepzelni magad melle?


Mellesleg az is lehet hogy te meg nem vagy eleg erett hozza. O mar a jovot nezi ami igazabol jol is johetne neked ha mondjuk 30 korul lennel mar, de te meg nem tartassz ott.

2021. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!