Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

15 voltam amikor megismertem az első szerelmem, nagy szerelem volt, elsöprő, gyönyörű! Elsők voltunk egymásnak mindenben, majdnem 5 évig tartott,de elengettük egymást, tapasztalni akartunk ő is, én is,nem haraggal váltunk el! Aztán eltelt egy pár hónap, és megismertem a ferjemet, szerettem de másképp, csak akkor még ezt nem tudtam, azt hittem minden ugyan úgy lesz, bummm, hatalmas szerelem, lelkitarsak, kívül belül megismerjük egymást, hosszú beszélgetések, törődés, stb.mint egy normális kapcsolatban. De nem! Gyorsan történt minden mert tiltott kapcsolat volt, össze költözés, lakás vásárlás,terhesseg. Mire észbe kaptam és rájöttem hogy ez nem is az amit szerettem volna,ez nem az a ferfi, már késő volt...

Teltek az évek,született még egy gyerek, holott tudtam, hogy ő sosem lesz olyan aki mellett boldog tudnék lenni. Magányos voltam, magamra hagyott, a gyerekeknek éltem.

De jött Ő,10 év után, újra vissza, az én egyetlen igaz szerelmem, ekkor már tudtam hogy ő volt az, ő volt az igazi, és én elengedtem. Nem történt semmi köztünk, csak beszélgettünk neten, de vissza jött minden amit annak idején éreztem. Vele minden más, számitok neki, figyel rám,még igy neten keresztül is több törődést kaptam tőle mint a ferjemtől. Ezt még nem tudtam akkor, 15 évesen, hogy ez ritka, különleges és erre vigyázni kell... Ő is hasonlóan érzett, de túl sokaig várt rám, és tovább lépett. Nem hibaztatom, nem várhat örökké... most itt állok, eltelt 6 év, és még mindig rá gondolok, vele tervezek, még szeretem, pedig ez már lehetetlen.



2021. ápr. 2. 00:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
8%
Ugyanígy érzek...ma láttam az új barátnőjével és a szívem szakadt meg...
2021. ápr. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Végezz önismeretet és ismerd meg magadat még jobban,gondold át az életed,ha ez meg van dönts.
2021. ápr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
De ő még mindig téged akar, nem?
2021. ápr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már nem, mint mondtam tovabb lépett, 1 eve van barátnője! De nem hibaztatom, sokáig kérte hogy lépjek, váljak el, de én nem tettem meg, tudom egy gyáva senki vagyok! Megérdemlem!
2021. ápr. 2. 01:25
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Azt hittem, tinikorotok után lepett tovább, bocs. Ha nem akar tőled semmit, akkor mehet isten hírével, kár a szívedet fájdítani vele. Ha meg egymást akarjátok, akkor lépjetek.
2021. ápr. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kérdéssel mi a cél? Mit vársz mit mondjunk?
2021. ápr. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, ez csak panaszkodás, nincs megoldandó probléma.

Jön pár jajj ugyanilyenvagyok női komment aztán együtt belehalnak a plátói szerelmeikbe meg a szar döntéseikbe.

2021. ápr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyi ilyen kérdés van, amikor nincs semmi lehetőség. Csak nézed, hogy tényleg neked akar panaszkodni vagy csak a végtelen térnek?
2021. ápr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Annak aki felfigyel erre
2021. ápr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
És ha felfigyel rá, akkor mi van? Lehet együtt sírni.
2021. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!