Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ötlet volt a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet volt a közös vállalkozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal közös vállalkozásba kezdtünk. Videózunk, én több éves televíziós ismeretekkel rendelkezem, párom viszont most kezdi. Eleinte csak én szerettem volna egyedül kis reklámfilmeket készíteni, viszont párom mondogatta, hogy ő is szeretné mert érdekli, és csináljuk ketten. Gondoltam miért ne, majd kiegészítjük egymást. Szoktunk menni közösen forgatni. A dolog hátulütője viszont az lett, hogy én természetesnek vettem ha forgatunk valahol akkor később vágunk egy videót amiben mindkettőnk munkája szerepel és azt osztjuk meg. Viszont ő 1-1 forgatás után volt, hogy megosztott felvételt amit ő készített és ebből már volt is, hogy őt személy szerint megkeresték. Hozzáteszem a kameráját én állítottam be, hogy jó legyen. Máskor amikor saját magának állította be, az nem lett jó. Szerintem ha megbeszéltük, hogy ketten csináljuk és közösen megyünk forgatni, közös vállalkozást működtetünk, akkor természetes, hogy kettőnktől kerüljön ki közös videó, hisz úgy népszerűsítjük a közös munkánkat, és pofátlanságnak gondolom, hogy ő a saját munkáit külön megosztogatja. Gondolkoztam, hogy én is megosztok a munkáimból, de önző dolognak tartanám, hogy csak saját magamat népszerűsítsem a vállalkozásunk helyett. Szerinte irigy vagyok rá, szerintem pedig ő önző. Tényleg én reagálom túl?



2021. ápr. 28. 13:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Nem lepődnék meg ha femászna a hátadon aztán lelép. :D


Ezt pasiként mondom, mielőtt valaki habzószájú férfigyűlolőnek nézne. 👌

2021. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Már én is gondoltam erre. :(
2021. ápr. 28. 13:13
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha ő így áll hozzá, akkor csak részedről "közös" a vállalkozás.
2021. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Csak kihasznál a pasi. Ne kozoskodj vele.
2021. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Rossz emberrel kozoskodsz. Te adsz, o viszont nem ad. Az almoskonyv szerint ennek nem lesz jo vege.
2021. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
Mit népszerűsítetek, amihez ketten kelletek? SZexvideók? :D
2021. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem. Videókat vállalkozásokról, ingatlanokról, majd a későbbiekben rendezvényekről. Nyilván mivel közös vállalkozást működtetünk az a jó, ha a vállalkozásunkat keresik fel ügyfelek. De ha a párom megosztogatja a saját munkáit, úgy nem a vállalkozást keresik fel, hanem őt, és nem a vállalkozásunkat népszerűsíti hanem saját magát.
2021. ápr. 28. 14:11
 8/17 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, ha voltunk valahol forgatni és ő előbb megoszt 1-1 felvételt, a kész videót majd (szerintem) kevesebben fogják megnézni, mondván már korábban került ki róla felvétel.
2021. ápr. 28. 14:13
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

De most akkor közös a vállalkozás, vagy csak együtt dolgoztok? Ha közös a vállalkozás akkor nem mindegy kit keresnek? Sok vállalkozás épül fel úgy, hogy x tehetséges valamiben, de nem tudja eladni magát, ekkor pedig jön y aki abban jó, hogy megtalálja az ügyfeleket, kapcsolatokat építsen, stb. A haszonból meg részesülnek mindketten.

Ha jön a pénz és elégedettek az ügyfelek, akkor mi a gond?

2021. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Közös vállalkozás és közös munka. És én nem azt tapasztalom, hogy rajta keresztül keresnék a vállalkozásunkat is. Hisz mint fent írtam van egy kör ahol forgatunk, mi őket szólaltatjuk meg. Gyakorlatilag egy filmes vállalkozás vagyunk, akik más cégeknek készítenek marketing célú videót. Viszont amikor a párom megosztott 1-1 jó felvételt, őt megkereste más filmes vállalkozás amit eladott nekik. Na most ezt ezek után hogy használjuk fel a saját filmes vállalkozásunkban? Meg ez hogy népszerűsíti a mi munkánkat ha más filmes vállalkozás vágott belőle videót? Nekünk nem az lenne a célunk hogy eladogassunk felvételt más olyan vállalkozásnak mint mi, hanem az, hogy reklámvideót készítsünk cégeknek.
2021. ápr. 28. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!