Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza: a nőnek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza: a nőnek vagy a gyereknek?

Figyelt kérdés

A nőt műtik, magánkórházban lesz műtéte, fogadott orvos előre megbeszélt dolog. A párja elkísérné mert elég komoly műtét.Az exnej azonban oda akarja vinni a gyereket az apához, mivel épp apás hétvégi nap beleesik.

Pártatlanul kinek adnátok igazat?


2021. ápr. 29. 10:20
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívüli helyzetekben kéne ennyire rugalmasnak lennie az exnek, azaz, hogy nem viszi a gyereket az adott hétvégén.
2021. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
40%
A párjának gondolom érzelmi támogatásért kell ott lennie, nem ő fogja műteni őt. A gyerekre viszont valakinek vigyáznia kell. Most csak a fizikai valóságot mondom, hogy ez a helyzet.
2021. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
81%
A gyerek apjának.
2021. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnek igaza van. Az más kérdés, hogy ha tud erről az ex nej, akkor nem sok empátia szorult belé. Miért nem beszélik meg, hogy máskor pótolná az apás napot?
2021. ápr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

2 Az ex munkanélküli, így ez nem lehet gond.


4 Mert ilyen csökönyös, mint aki direkt csinálja.A nő a kolléganőm és azért írtam ki ide, hogy pártatlan véleményeket kapjunk.

2021. ápr. 29. 10:30
 6/44 anonim ***** válasza:
44%

Ha a műtött nő és a párja közös gyereke lenne is meg kéne oldaniuk valahogy a felügyeletét, a kicsi meg gondolom számít az apjára, attól függően, hogy milyen idős, még csak nem is biztos, hogy felfogja, most miért nem találkozhat vele. Értem én, hogy a nőnek fontos lenne a párja támogatása, de nem ő műti, ő bekísérheti az orvoshoz (akár gyerekkel együtt is), majd mikor vége van, mehet látogatni (akár gyerekkel együtt is). Én nem látom ebben azt az akkora nagy nehézséget, amíg tart a műtét, addig is apa-gyerek program lehet a közelben valahol, most már tök sok hely nyitva van, itt a jó idő, lehet csomó mindent csinálni, nem kell bent szobrozni az orvosnál a kísérőnek sem.


Ha nagyobb már a gyerek, akkor esetleg lehet beszélni, hogy átrakják más napra vagy alternatív programot szerveznek, de ha még csak pár éves kicsi, akkor szerintem neki fontosabb az apja jelenléte, mint egy felnőtt nőnek.

2021. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
6. Nem kísérheti be a gyerek, a párja is csak negatív Covid teszt után mehet be vele,nagyon szigorúan nézik ezt most. A nőnek pedig nincs a közelben senki családtagja aki elkísérhetné. Én szívesen elkísérném de ugye nekem kolléganőm és valamelyikünknek bent kell lennie a munkahelyen.
2021. ápr. 29. 10:36
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
A pasi ez esetben mondja meg az ex nőnek, hogy átszervezné az apás napokat kivételesen.
2021. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
49%

Amúgy minek kísérgetni? Felnőtt nőként én nem várnám el a páromtól, hogy fizessen még egy negatív tesztért a műtéti költségeken felül, csak azért, hogy bent legyen a váróban 2 órán át egyedül, maszkban és a telefonját nyomkodja... A műtőbe úgyse mehet be. Szülés esetében más, de gondolom ha arról lenne szó, akkor azt írtad volna.


Én még mindig azt mondom (lehet elfogult vagyok anyaként), hogy a gyereknek fontosabb az apja jelenléte, mint a nőnek.

#6 vagyok még mindig.

2021. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
8 Ezt mondta, de csökönyös az ex, kolléganőm meg fél, hogy mi lesz és magàra marad a műtéttel.
2021. ápr. 29. 10:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!