Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány 17-18 éves (fiú, lány->de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány 17-18 éves (fiú, lány->de inkább lányok) van aki még nem járt senkivel vagy még szűz?

Figyelt kérdés
Van oka? Fejtsétek ki bőven a válaszotokat, kort és nemet írjatok! Én 17/L
2010. aug. 22. 20:30
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
20:41 vagyok. kinézetre olyan átlagosra mondanám magam.
2010. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
47%
felteszed itt a kérdést h h néztek ki? nem minden a külsö mer mindenkinek más a szép és a csunya én mondjuk egyáltalán nem abba a kategoriába tartozom akik itt megjelöltél de ugy érzem h ez a hogy néztek ki kérdés érdekes ide...am én 20/L vagyok és volt már egy pár barátom és 16 éves korom ota nem vagyok szüz
2010. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
47%
Én meg kicsit mackósabb:$:D..a külsőmet pedig a humorommal,szövegemmel próbálom kompenzálni:)
2010. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Én 20f

Az okai: félénk személyiség típus vagyok, nem járok csak azért valakivel, hogy legyen és elmondhassam, hogy van barátnőm, továbbá semmit nem tettem azért, hogy legyen valakim, nem csajozok így aztán nincs is.

2010. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

Látom téged is utolért a társadalmi nyomás, hogy pasikell, dugnikell, mer ha nem akkor szar vagy... és most itt aggódsz, hogy hátha van még sorstársad, és nem vagy egyedül e iszonyatosan szomorú helyzetedben. Nos, elárulom neked, azt, amit a normál emberek már elve tudnak, hogy az égegyadta világon nem vagy lemaradva semmiről. Na meg azt, hogy egy kapcsolat léte normálfalván baromira nem a kinézettől függ. A személyiség már csak azért is fontosabb, hogy egyáltalán képes-e helyesen kezelni egy kapcsolatot, képes-e együtt lenni egy másik emberrel, aki számára (és viszont) nem csak egy másik ember, hanem A másik ember. Tehát pszichológiailag. Az ilyen kedvesség, aranyosság, ügyesség már csak hab a tortán.


Amúgy szerintem 16-17-18 alatt bőven korán van kapcsolatosdit játszani, ha szerelemre találsz, akkor persze nyugodtan, de nem kellene eszeveszetten kutatni utána, hátha ciki alapon...


18/F

2010. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

16/F

Sose volt barátnőm, sose csókolóztam, nem volt semmi soha. És nem is hiányolom, hagyjon engem mindenki a francba.

2010. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
előző: hasonló vagyok én is, csak én ezt nem mondom ki így :D
2010. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim válasza:
Még nem találtál olyat aki érdemes lenne, hogy veled járjon?:) Ez természetes szerintem, mondjuk én egyiket se mondhatom el magamról (sajnos.) 16/L
2010. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Előző, előző előtti vagyok :D, mondd ki nyugodtan.
2010. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy írjátok le milyen színű a szemetek meg miegymás, hanem hogy rondának-e tartjátok magatokat, átlagos vagy kifejezetten szépnek?! Hogy hova soroljátok magatokat és lehetnek-e a külső adottságaitok a probléma. Amúgy köszönöm a válaszokat. Nem a társadalmai nyomás miatt szeretnék barátot, bár lehetséges, hogy az is közrejátszódik hisz ebben élek/élünk hanem vágyom már egy barátra aki szeret, voltak fiúk az életemben de semmi komoly, mindig akad aki csapja a szelet de vagy nem jön be vagy nem elég érett vagy nem olyan megértő típus, mert nekem sem a külsőmmel van baj hanem van 1-2 "szépséghibám" amihez szerintem kell egyfajta kellő komolyság és megértés.
2010. aug. 22. 21:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!