Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány 17-18 éves (fiú, lány->de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány 17-18 éves (fiú, lány->de inkább lányok) van aki még nem járt senkivel vagy még szűz?

Figyelt kérdés
Van oka? Fejtsétek ki bőven a válaszotokat, kort és nemet írjatok! Én 17/L
2010. aug. 22. 20:30
1 2 3 4
 31/40 Berlin ***** válasza:

02:18-as ha 3 év nem volt elég h megbízz benne mit kellett volna még tennie?!? megnyugtatlak ha neked ezek a kritériumaid soha az életben nem fogod elveszíteni, mivel garantálom neked, hogy nincs még egy olyan pasi aki 3-4 évet várna egy kapcsolatban :)

Látatlanul is üdvözletem a srácnak és élje ki magát!

2010. aug. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:

18 vok szűz...volt 1 csajom 1 hónapig jártunk 3-szór megcsalt és nem birok megbízni 1 lányba sem=/

De lehet ez idővel majd múlik.

2010. aug. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
A páromnak voltak barátnői,de csak 18 évesen vesztette el, pedig sokan rá voltak kattanva,de valahogy nem feküdt le senkivel, akivel meg leakart, az meg nem ment bele.
2010. aug. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
17/F, elegem van a lányokból és az egész kapcsolatisbós is. Még nem volt semmi, csók se, semmi, de különösebben nem izgat. Nem akarok barátnőt. No women no cry...
2010. aug. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Nemsoká 17 leszek, de még szerintem 17 évesen is az leszek. Miért? Mert eddig nem találtam olyan fiút akinek nem csak a testem kell. Jobbára csak meg szeretnének du*gni, és ennyi. Nekem ez meg nem tetszik. Nyáron jártam egy fiúval (az elsővel, az igazival, na persze)1 hétig, úgy éreztem ő az igazi. Aztán miután áthívott magához már világos volt, hogy mit is akar velem. Azt mondta ha nem teszem meg ennyi, hát röviden tömören így lett ennyi:)). Nem bánom, és örülök, hogy az elején kiderült milyen valójában.

A 17-18 éves lányok egy része még vár az igazira, túl kislányos vagy a fiúk komolytalannak max havernak tartják, nem áll arra készen, vagy fogadalmat tett. Szerintem...

16/L voltam

2010. aug. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:

08.22 21:21-nek: Sztem kevés az olyan lány ak partyarc típusú pasira vágyik :) Hogy milyenre vágyok pl. én? Legyen kedves, megértő, tudjon megnevettetni, álljon ki mellettem a problémákban, és önmagam lehessek melllette.Tehát amellett hogy szeret, legyen a legjobb barátom :) Nem kell itt görcsölni hogy milyenné váljatok hogy kelljetek a lányoknak..


Amúgy a kérdésre: 18 éves lány vagyok, és még nekem sem volt komoly barátom (1-2 átmenetit kivéve). 170cm, 55 kg, hosszú szőke haj, kék szem..és elég sokan mondják h szép vagyok, de ezzel nem nagyon szeretek kérkedni. Sok kapcsolatom lehetett volna már, de eléggé félénk típus vagyok, és nekem sem az a lényeg h legyen valaki, hanem h legyen valaki akit szeretek és viszontszeret. Szerintem még nekem is és neked is van időnk h megtaláljuk :)

2010. aug. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

"Mert nem volt még komolyabb kapcsolatom. Jártam már, de nem bíztam meg benne annyira hogy odaadjam magam neki. 3éves kapcsolat."


Sajnálom, hogy vannak ennyire gyökér lányok. Miért kell szegény pasit szívatni, hogy nincs szex? 3 év az nagyon hosszú idő és szex nélkül értelme sincs egy kapcsolatnak. Nem az oviban vagy.

20/L

2010. aug. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

08.22 21:21 vagyok.

Kedves 9:06-os válaszoló. Én 'kedves' vagyok (bár az ember nem igazán látja tisztán a saját balső értékeit, de úgy értem, hogy pl én meghallgatok mindenkit, aki el akarja mondani valami problémáját, nem gúnyolom ki meg ilyenek) mégis az esetek nagy részében eddig megalázás járt. Senkitől nem várom el, hogy jópofizzon velem, vagy hogy játssza az eszét, ahogy én sem tenném mellette.

És igen, én is egy olyan párra vágyom, aki nem csak egy "csaj", hanem amellett, hogy szerejük egymást, mellette a legjobb barátok is vagyunk. Ritka az ilyen, megéri várni rá, csak így 19 évesen már valahogy kezd pánikolni az ember. :(

19/F

2010. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Ja, és még annyit hozzátennék, hogy az elvárásom csak annyi, hogy lehetőleg ne dohányozzon, ne fogyasszon alkoholt (csak ritkán), ne a diszkóban vonaglás jelentse neki a szórakozást, hanem el lehessen menni vele színházba, moziba, kirándulni, vagy csak egyszerűen sétálni, legyen emellett kedves, hűséges, komoly kapcsolatban gondolkozzon és persze tetsszen nekem; fogjon meg valami a külsejében. Hát kb ennyi :)

Bocs, hogy ennyire elkanyarodtam a témától, csendben maradok. :>

2010. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Mert voltak ballépései... elég nagyok. De ezt hiába magyarázom... ezt csak azok tudják akik látták a kapcsolatot....
2010. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!