Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány 17-18 éves (fiú, lány->de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány 17-18 éves (fiú, lány->de inkább lányok) van aki még nem járt senkivel vagy még szűz?

Figyelt kérdés
Van oka? Fejtsétek ki bőven a válaszotokat, kort és nemet írjatok! Én 17/L
2010. aug. 22. 20:30
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
A szerintetek "vicces" bejegyzéseket meg hanyagoljátok, és miért "hülye" a kérdés?.. mert kíváncsi vagyok más emberek véleményére és, hogy ki jár hasonló cipőben? Ja és nem poénos, hogy beírtál egy számot :) keress más humoros kérdést amihez még illenek (talán) a nyomorult hozzászólásaid :))) Valahol, valakik biztos értékelik, hogy ilyen magadfajták is használják ezt az oldalt csak azok is pont olyan alacsony szinten vannak, mint te, ahelyett hogy segítenének az emberek más embereken meg a szurkálódás és észre sem veszed, hogy te is lehetnél ilyen helyzetben vagy hogy ezerszer jobb érzés ha tudod hogy segítettél mint ez a káröröm.
2010. aug. 22. 21:19
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nézek ki rosszul. Azért nem volt még barátnőm, mert nem vagyok ilyen bulizós partiarc típus, hanem inkább visszahúzódóbb (ez nem azt jelenti, hogy nem mernék kiállni magamért meg puhap*cs lennék) és hát valljuk be a lányok nagy részének nem kellenek a magamfajták. Meg persze lehet, hogy túl magasak az elvárásam, nem tudom...

19/F

2010. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
én 17 éves lány vagyok és még nekem se volt több, mint egy pár csók..és azért, mert a nagyon csajozós fiúk nem jönnek be és a sors meg mindig olyanokkal hozz össze akik arra várnak, hogy én kezdeményezzek..talán túl régimódi vagyok..elvárom, hogy ő viselje a nadrágot :D..amúgy 168cm, 52 kg vagyok..szőke alapvetően de most barna..nem tartom magam szépségkirálynőnek de vonzom a fiúkat..főleg a bunkókat..
2010. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Én sem egy partyarcra vágyom. :)
2010. aug. 22. 21:23
 25/40 anonim ***** válasza:
hát akkor milyen fiúkra vágytok?:)...tudom Én szóba se jöhetek a külsőm miatt..de azért kiváncsi lennék:)
2010. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék erre. :) (21:21 vagyok)
2010. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

már több barátnőm is volt, ellenben még szűz vagyok, mégpedig azért mert egyszerűen nem jutottunk el odáig, mire lehetett volna vmi addigra szétmentünk, am sem játszok lyukra, és nem kúrnék össze minden khurvát hétvégenként:Dja és nem vagyok partyarc se, sokszor sokkal jobban örülök annak ha végre nyugi van

egyébként nem mondanám magam rossznak, nem vagyok hu de nagyon jóképű, de ronda sem, egy magas, átlagos srác vagyok:D18/f

2010. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves fiú vok, de mindjárt 17 és nem volt még barátnőm... szeretnék barátnőt és sztem nem is vok csúnya vagy ilyesmi csak még nem találtam meg azt a lányt akit keresek, de remélem meg fogom találni.
2010. aug. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

én 17 vagyok még szűz, eeddig 1 komolyabb kapcsolat:

szerintem helyes vagyok

2010. aug. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Mert nem volt még komolyabb kapcsolatom. Jártam már, de nem bíztam meg benne annyira hogy odaadjam magam neki. 3éves kapcsolat. Sajnos véget ért, pedig szex nélkül is megvolt minden, csak éppen az a bizalom nem, aminek szükség lett volna ahhoz, hogy lefeküdjek vele. Ha megkérdezik h szűz vagyok-e büszkén vállalom. Nem gondolom, h ebbe lenne bármi szégyellni való 17 évesen. Ha valaki annak tartja az meg elég hülye. Legalább nem vagyok "nyitott" könyv. 17/L
2010. aug. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!