Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tűrnétek el, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrnétek el, ha a társatok így viselkedne vezetés közben?

Figyelt kérdés
Szerinte egy nő sosem lesz annyira jó sofőr, mint egy pasi. Ha megyünk valahova és én vezetek, akkor mindig diktál, hogy szerinte mikor kellene előzzek, gyorsítanom vagy lassítanom, hiába mondom neki, hogy lassan 7 éve van jogsim, azóta vezetek, nem vagyok már kezdő. Megjegyzem senki nem panaszkodik rám rajta kívül.

2021. ápr. 29. 15:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám, hogy még egy megjegyzés és félreállok, megvárom amíg kiszáll és mehet lábbusszal. De tartsd is be, ha beszól újra akkor tessékeld ki a kocsiból, hátha megtanulja.
2021. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűrném semeddig sem. Tegyél be valami jó zenét, jó hangosan 🙃🙂
2021. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyen pasik és általában nem változtatnak ezen soha. Én tuti nem vezetnék mellette. Akkor vezessen ő, én meg akkor vezetnék, mikor ő nincs ott.
2021. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 BeefEater ***** válasza:
100%

Szerintem nem csak férfiak vannak így, nemtől függetlenül sokan érzik úgy, hogy mindenképpen bele kell szólniuk.

Kérd meg, hogy hagyja abba és csak akkor szóljon, ha úgy gondolja, hogy egy veszélyes helyzetet éppen nem veszel észre. Ha nem hagyja abba és közös az autó akkor állj félre és közöld vele, hogy ő vezet tovább. Ha tiéd az autó akkor rakd ki a következő vasútállomáson.

2021. ápr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ha közösen megyünk valahova, akkor általában ő vezet, akkor szoktam én, ha ivott/inni fog vagy nagyon fáradt. Ha boltba, dolgozni megyek egyedül akkor nyilván mindig én. Számtalanszor mondtam neki, hogy hagyja abba, mert zavaró. Nem raknám ki, azért az elég durva szankció lenne részemről.
2021. ápr. 29. 15:25
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Bárki beleszól a vezetésbe azt kirakom az út szélén, ha nő ha férfi.
2021. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Először kiraknám az autóból, utána már érte se mennék, taxizzon vagy oldja meg ha inni akar vagy ha fáradt. Másból úgyse tanul az ilyen, ebből esetleg még talán. Nem lenne durva szankció, ez lenne a minimum.
2021. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Max akk szóltam bele korábbi párok vezetésébe ha ordas nagy állatságot csinált vagy akart csinálni, illetve volt akit parkolni megtanitottam, ilyesmik, másik pont azt élvezte h élveztem utazni vele és nem ugattam bele mint korábban azok akikkel együttvolt.
2021. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha hívna mert pl. ivott akkor én is hívnék neki taxit.
2021. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Meg szoktuk beszélni olyankor, hogy hív és megyek érte. Nem szeretném, hogy részegen vagy akár csak kicsit spiccesen egyedül sétáljon az utcán.
2021. ápr. 29. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!