Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha barátnőm nulla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha barátnőm nulla reakcióval megy át az állatokon az úttesten? Félek, hogy balesetet okoz egyszer.

Figyelt kérdés

Szinte strigulázhatnám, minden hétre jut valami: kismadár, mókus, bagoly, ráadásul az utóbbi kettő védett. Még csak nem is fékezett. A legutóbbinál csúnyán lekiabáltam a fejét, hogy hogy lehet így vezetni, azt mondta, őt ez nem érdekli. Ez csak az egyik probléma, a másik félek, hogy egyszer embert se vesz majd észre. Ő mindig azt mondja, későn vette észre őket. Eddig semmi nem használt.

Mit tehetnék? Nekem ez párkapcsolati probléma.



2020. szept. 10. 17:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
19%
A mókus nem ember. A vedett allatok elutese veletlenul nem szabalysertes. Jobb mintha az arokba menne miattuk. Fontos lecke hogy sose rantsd el a kormanyt ha kisallat kerul eled
2020. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Sose kértem, hogy rántsa el, de még a fékre se lép. Mindig azt kérdezgeti, hogy mi a bajom, azt akarom, hogy az árokba menjen-e, pedig csak hogy fékezzen könyörgöm, hátha lenne esélye annak a szerencsétlen állatnak.
2020. szept. 10. 17:13
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Lehet élvezi.
2020. szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
24%

Rántsa félre a kormányt? vagy mit szeretnél? satufék, és durr. valaki belétek megy hátulról? Ülhet bent négyéves kisgyerek, fiatalok, stb.


Bár a kérdés egyértelmű kitaláció, gondoltam azért leírom.

2020. szept. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%

miért nem te vezetsz ha jobban tudsz?

kapdosni a kormányt azt hiszed az olyan jó? mókus miatt persze a közlekedésben vannak más résztvevők is amik sokkal nagyobbat ütnek mint egy mókus

Az sokkal balesetveszélyesebb hogy ordítasz vele vezetés közben, hát gratulálok én akkorát fékeznék a helyébe hogy lefejelnéd a műszerfalat.

2020. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Senki nem írta, hogy kapkodja el a kormányt. De lehet normálisan menni és van az autón fék! Nem, nem kell bele taposni.

Érdekes, lassan 10 éve vezetek, de egy kezemen meg tudom számolni hányszor ütöttem el állatot!

Az se épp jóbb, ha majd egy szarvast üt el...nem csak a szarvas és a kocsi bánja.

N28

2020. szept. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

"akkorát fekeznék a helyébe, hogy lefejelnéd a műszerfalat" 😂 jó vicc!

Tudod, biztonsági őv. Meg az aztán jó, pláne, ha mögötte jön a kocsi 😂

2020. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
12%

gyökér kérdésre a gyökerek fognak válaszolni:D

igen énis azvagyok tudom:D

2020. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

Az első ilyen érzéketlen sztori után otthagytam volna a pics.ba.

Van olyan ,hogy nem lehet elkerülni...De meg sem próbálni, nekem az embertelenség. Ilyen párt biztosan nem szeretnék.

2020. szept. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Tuti élvezi.Ismerek ilyen nőt.
2020. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!