Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kijelentésről?

Figyelt kérdés

Úgy érzem elkezdett romlani kapcsolatunk,pedig szinte friss házasok vagyunk.44/nő,51/férfi második házassággal.

Pár éves kapcsolat egyébként.

Férjem tett egy kijelentést ami azóta a fejemben zakatol,igazából már nem tudom őt tisztelni ugyanannyira emiatt.

A lényeg,párom igényli a minden napos szexet ha itthon van.Olyan a munkája hogy kb.2-3 napos távollétei vannak,a hét további napjain itthon jár munkába.

A napokban eljutottam oda hogy romantika-ellenesnek érzem a minden napos szexet,szeretnék 1-1 napot csak bújni,átölelni egymást este szex nélkül. (ilyenkor a szex más formáját sem szeretném csupán a gyengédséget)

Ezt elmondtam páromnak,mire ő azt mondta nagyon szeret velem lenni és ha együtt vagyunk nem tud egy napot sem kihagyni.

Erre én javasoltam hogy ritkán akár maszturbálhatna is ha én (ritkán) nem szeretnék vele lenni.

Mire ő felháborodottan közölte,nem azért nősült meg hogy ilyesmit tegyen.

Na innentől kezdve van az,hogy kötelességnek érzem a szeretkezést.

Vélemények?


2021. ápr. 30. 12:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
18%
Na, most legyünk okosak, mi férfiak! A nők egy része azért sír, mert a férje maszturbál, te meg egyenesen felajánlod neki. Én azt gondolom, hogy egy házaspárnak a szexualitást egymással kell megélnie. (Vannak, akik nem ennyire szigorúak.) Ha nem passzoltok ilyen téren, akkor nem jól választottatok házastársat.
2021. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Neked is igazad van,csak így olyan mintha a párom valamiféle használati tárgynak nézne.Nem veszi figyelembe az éppen aktuális érzéseimet.
2021. ápr. 30. 12:31
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem sem szép ez a kijelentés. Valóban nem fér bele egy harmadik fél a házasságba, de szerintem a maszti még nem jelenti azt, hogy nem egymással élitek meg a szexualitást. Egyszerűen vannak olyan pillanatok, amikor az egyik nem kívánja, és ez belefér. Ha rendszeres, és mondjuk hetekig nincs egyáltalán szex, sem előjáték, az már gyanús, ettől függetlenül nem kell mindennap szexelni, és mindig igent mondani rá, még akkor is, ha nem akarod.


Igen kérdező, jogod van ahhoz, hogy nemet mondhass a szexre, és megélhesd bújással, szeretgetéssel is az intimitást. Mondjuk lehet, belőlem az beszél, hogy sajnos együtt voltam egy olyannal, aki tárgynak nézett, és vaginális-orál-anál kombó után még kétszer csinálta magának. Természetesen nekem muszáj volt lefeküdnöm vele (ha nem tettem, megsértődött, volt, hogy ordított is), mert a csak maszti "nem olyan jó".

2021. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
5%

A pasidnak igaza van. Minek tart fix puncit, ha nem használhatja?


Másrészt hülye, mert tudnia kéne, hogy a házasság a szexuális élet végét jelenti.

2021. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
41%
Amíg el nem vett, addig hogy volt? Tudtad ,hogy ilyen? Akkor beetetted.
2021. ápr. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

Oké, hogy egyszer rosszul döntöttetek, na de kétszer?

Ennyi idősen sem lehet jól választani? Nemá.

Csak tudtatok mi az igénye a másiknak.

2021. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Az első időkben amikor még nem laktunk együtt én is igényeltem a mindennapos együttlétet.Mióta együtt lakunk azóta hiányzik néha 1-1 meghitt este,olyan amikor érzem nem "csak" azért van velem,hanem mert szeret.

Ezenkívül megmondom őszintén mióta főznöm is kell meg egyéb feleségtől elvárt dolog,azóta kevesebbnek érzem a romantikát.

Néha egy bújós átölelős este nagyon hiányzik.

2021. ápr. 30. 13:02
 8/26 A kérdező kommentje:
De nem is ez a lényeg,hanem hogy ti nők mit éreznétek egy ilyen kijelentés hallatán.Mennyire esne rosszul nektek.
2021. ápr. 30. 13:03
 9/26 anonim ***** válasza:
14%

Te is megéred a pénzed. Szép , szeretőzős házasság lesz ez, és cseppet sem foglak sajnálni.

Ennyi idősen ilyen kis aggyal.

Eleve tudod hogy a párod szexuális igényei többszörösei a tiédnek, de rácsodálkozol, hogy ezt a kedvedért nem nyomná el? Ő is ue dettó, nem erről van szó, de ez vicc


Tök mindegy ki mit akar, ti egyszerűen nem illetek össze. Lehet mismásolni a szex jelentőségét, de attól még ez lesz. Feszültség, frusztráció, megcsalás, soroljam?

2021. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 BeefEater ***** válasza:
33%

De a kettő miért zárja ki egymást? Fáraszd le délután úgy, hogy este már csak hozzádbújni legyen kedve. És akkor mind a ketten megkapjátok amire vágytok.


Szerintem örülj neki, hogy ha hozzábújsz már az felizgatja.

2021. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!