Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb lenne ha elhagynám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne ha elhagynám a barátnőm?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm nagyon szeretem ő a mindenem de sokat veszekszünk azon hogy lányokkal ismerkedek, magam sem tudom mi szükségem erre mert nem tudnám megcsalni csak egyszerűen úgy érzem hogy hiánzik a kapcsolatombol az az új érzés mikor megismerek valakit és olyan titokzatos a dolog hogy nem tudod milyen a másik stb... De mikor arra kerülne a sor nem tudnám megcsalni és más nővel sem akarok összejönni mert egy idő ütán ujra ezt keresném az meg nem mondhatom a páromnak hogy na akkor játszuk el hogy nem ismerjük egymást.


Nem tudom miért van ez lehet jobb lenne neki ha nem okoznék fájdalmat mit tegyek?



2020. febr. 3. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Csoda, hogy eddig nem bszott ki. Komolyan annyira nem tudsz elmaradni a pitsádon, hogy ez a szar szokás, amiről 2 hét lenne leszokni (vagy legalább aut megszokni, hogy srácokkal csinálod, nem csajokkal), fontosabb, mint az az ember, akit így meg úgy szeretsz? A francokat szereted. Legfeljebb magadat.
2020. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

"lehet jobb lenne neki ha nem okoznék fájdalmat"

Biztos, hogy "jobb lenne neki ha nem okoznék fájdalmat".


Mit jelent nálad az ismerkedés? Flörtölsz velük? Mert akkor tényleg elég aljas vagy. Egyrészt bántod a barátnőd, másrészt hülyited a nőket.

2020. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt igy nem tudod neki reszletesen elmagyarazni? Szerintem siman engedni fogja,megerti,h meg taasztalatlan vagy. Kerd meg,h o is ismerkedjen,akkor hatha nem zavarja.
2020. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam jónak
2020. febr. 3. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Hát azért meg lehet érteni őt, hogy lecsesz ezért 😃😃


Fhú... ez túlmutat azon, amit itt tudunk. Nehéz megmondani, hogy mi a normális, meg mi nem. Az biztos, hogy a társadalmilag kialakított közegünkbe, ebbe a szigorú monogámiában ez elítélendő dolog (meg a megcsalás is az, mégis rengetegen együtt tudnak élni vele. Szóval az erkölcs sem szent dolog). Párodat zavarja, és ez a lényeg.


Szóval én biztos vagyok benne, hogy van rá mód, hogy ezt a szükségletedet (újdonságra való szükséglet egy természetes dolog, nem beteges vágy) nem csak új lányok megismerésében találhatod meg. Más megoldást kell találnod arra, hogy ez a szükségleted kielégüljön. Deszexualizálnod kellene első próbálkozásra szerintem. Vannak más új dolgok is. Pároddal is mehetsz. Extrém sportolni pl.

2020. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Sok beszélgetés segíthet megértetni a dolgokat vele (illetve magaddal is, mert nem mindig az az oka, amit az ember elsőre gondol). Ha változatlanul bántja, te pedig enélkül nem vagy kiegyensúlyozott, akkor jöjj össze olyannal, aki szintén hasonlóan van vele, szeret flörtölni, de tovább nem menni. Ugyanis a nők egy része sem tud nyugton ülni.
2020. febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha nem Te, akkor rövidesen alighanem ő hagy el Téged. Melyik lenne a jobb?
2020. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha neked erre szükséged van, akkor keress olyan párt, akinek ez nem gond. Ha neki ez nem fér bele a kapcsolatba, nem bízik meg így benned, neked viszont fontos ez a dolog és igényed van rá, akkor nem fogtok tudni dűlőre jutni. Egy biztos. Ha őt ez bántja, akkor nem várhatod el tőle, hogy elfogadja. Engedd el, hogy találhasson valaki olyat magának, akinek sokkal különb hobbija van.
2020. febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!