Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom lelkébe tapostam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom lelkébe tapostam, hogy kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

Mindketten 25 évesek vagyunk,10 éves korában elvesztette az anyukáját. Ahányszor kimegyünk a temetőbe mindig mondja hogy utál oda kimenni. Van mikor magától is kimegy, van mikor kimegyek vele.

Tegnap este ezen összekaptunk, szerettem volna ha kimegyünk holnap a temetőbe anyák napja miatt.

Kiabált velem, hogy ő nem így akar emlékezni anyukájára, neki az nagyon fáj ha ott áll a sírja felett. Inkább úgy emlékezik rá, ahogy él az emlékeiben.

Szóval erőltettem hogy menjünk ki együtt, az én szüleim élnek belegondolva a szívem hasadna meg ha elveszteném őket.

Szeretnék bocsánatot kérni tőle, amiért ekkora paraszt vagyok. Arra gondoltam holnap szedek a kertben nyíló orgonából egy csokorral mert anyukája legkedvesebb virága volt és itthon meggyújtok érte egy gyertyát és mikor párom dolgozik akkor egyedül kimegyek a temetőbe. Szerintetek?


2021. máj. 1. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
6%

Elég ha annyit közölsz:


"Sajnálom."


Ha bocsánatot "kérsz" azzal alárendelődsz, ha kifejezed, hogy sajnálod, akkor egy szinten maradtok, jóval őszintébb és kifejezőbb is, és így lesz gyógyulás.

2021. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
De minek erőltetted, hogy menjen ki, ha nem akar?
2021. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Remélem ott hagy.
2021. máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

De minek csinalsz egy cirkuszt masok fájdalmábol??


A fajdalom, a gyász nem arrol szol hogy ez miatt csinaljunk belole egy hatalmas megemlékezést. Meg diszitsuk a lakast a tiszteletere.

Es mindezzel lecseszve plane a masikat!


A valodi fájdalom az belul a szívnek a fájdalma, marhára NEM a külsőségekrol szol!


Ne pattogj az ő fajdalma körul, ne csinalj semmit. Meg szorakoztatoipart belole mint vmi gyertyafenyes vacsora. Légy kicsit naturistább.

2021. máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, megértelek es megsimitod a vállát. Es ne pattogj a temetobe se hogy majd TE megmutatod hogyan kell megemlékezni.


Mi ez már tenyleg?

4.

2021. máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért erőltetsz bármit is? Az anyukája emléke és a gyásza ne rólad szóljon már! Miért vagy ilyen önző? Te nem tudod milyen érzés anya nélkül lenni... pláne anya nélkül felcseperedni. Mindenki máshogy reagál. Lehet másnak jól esne ez a körítés amit csapni akarsz köré, de a párodnak nem. Mit nem tudsz ezen felfogni és megérteni?
2021. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Fú de undorítóan viselkedtél, én nem bocsátanám meg neked, nem érdemled meg. Soha, ismétlen soha többet meg se említsd neki a temetőt, ez a minimum. Ekkora pofátlan pitsát, atyaég.
2021. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme a temetőbe járásnak? Ha találkozni akarsz vele, akkorgondolj rá, szólítsd meg a lelkét.
2021. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
meghalt az anyukája fájdalmas emlék, viszont ha benne ilyen agresszió van ott hagynám a búsba !! Miért nem kezelteti magát a seggfej ? !! Ne várd meg a pofonokat !
2021. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

Erre nincs bocsánat.

Nekem édesapám halt meg korán, én sem szeretek kimenni a temetőbe, mert ő a szívemben van.

Úgy szeretek emlékezni rá, amilyennek megismertem.

Egy sírkő semmit nem jelent.

Ha a párom beleszólna bármikor is, hogyan emlékezzek meg Édesapámról, gyorsan kint találná magát.

2021. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!