Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy nagyon negatív gondolkodású, önbizalomhiányos lánnyal? Aki mindig azt szajkózza, hogy ő nem érdemel meg senkit, mert egy rakás semmi és rakás kaki.

Figyelt kérdés
25 éves leányzóról van szó. Szegénynek 0 önbizalma van. Próbálok segíteni rajta, csak nagyon messze lakunk egymástól. Alapjáraton szerintem jól néz ki, csak nem ad magára semmit. Soha nem sminkeli magát, nagyi ruhákban jár, nem vágatja le a haját, a szemöldökét sem szedi ki. Pontosabban elhanyagolja magát minden téren, és szándékosan. Egy kis falun lakik Szeged mellett, és azzal szórakozik, hogy pár havonta, ha rájön, akkor felszed valakit facebookon, nagyon kiéhezett pasikat és férfiakat, akikkel lefekszik néha. Javasoltam neki Tindert, Facebook társkeresőt, vagy épp gyakorit. Sőt még egy elég jó pasit is találtam neki, akivel össze tudtam volna hozni. De soha nem hallgat rám semmiben. Mindig csak panaszkodik, hogy nincs megelégedve a szexuális életével, és soha nem fog párt találni. De én hiába írok már neki bármit, hogy változtasson. Mert alapból tényleg egy szép lány lenne, okos diplomás, magas és jó alakú, akinek nulla öröme van az életben, mert teljesen lemond mindenről, és már ismerkedni sem akar. Nagyon sajnálom szegényt, és már több hónapja, éve ez megy. A gimi és egyetem alatt teljesen romokba taposták az önbizalmát, és magába fordult, így tényleg azt hiszi, hogy soha nem érdemel már normális kapcsolatot. Mindig azt szajkózza, hogy ő nem érdemli meg, nem érdemel jó pasit, meg egy rakás kakit ér és stb. Szeretnék tényleg segíteni rajta valahogy, de mit tehetnék ennyire távol tőle, ha tényleg sehogyan nem hallgat rám?

2021. ápr. 19. 17:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

-Aki nem akarja hogy megmentsék azt nem lehet, és nem is szabad megmenteni.


-Abban a pillanatban hogy kisminkelnéd, rendberaknád, dögös csajjá változtatnád, kiesne a saját komfortzónájából, és 4 percen belül visszaváltozna békává. Ő így SZERET lenni.

2021. ápr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Ez már pszichológiai eset.
2021. ápr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
De komolyan, legalább csak annyit kértem tőle, hogy próbálja legalább ki a Tindert. És ne facebookon kétségbeesett pasikkal ismerkedjen, akiknek sötét profilképe van egy oszladozó falas háttérrel. Mert kB az összes férfi, akikkel lefekszik, olyan kategória. De szerinte a Tinder nem neki való, mert úgy sem tetszene senkinek. Mindig csak azt mondja, hogy ő nem érdemel jobbat, úgyis lepattintanák egy kapcsolatban, mert rájönnének, hogy egy darab sz*r. Így mit lehet tenni? Ha még megpróbálni sem hajlandó semmit, amit tanácsolok neki. Annyira negatívan gondolkodik, hogy nincs rá szó.
2021. ápr. 19. 18:03
 4/30 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, en is ilyen vagyok :D :/
2021. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Írtam, semmit nem tudsz tenni.


Ha próbálkozol vele, nem hagyja. ha hagyod a francba akkor neki volt igaza még te is eldobod. Ördögi kör.

2021. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Első nagyon jól írja. Ha nem használ semmilyen tanács, addig bármit irhatsz neki, nem fog semmi sem változni. A változást mindenki csakis saját maga dönti el, ha ő nem akar, valószínűleg valóban jó így neki.. De ha mindenképp segíteni szeretnél neki, te fogadd el őt így.
2021. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%
Tindert annak ajánld, akit utálsz.
2021. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
35%

Monnd neki, ha ilyen lennel ferfiban, akkor max. oreg, fogatlan ukran ciganyasszonyt tudnal csak megfektetni.....


36F incel

2021. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy képzett pszichológus, nem tudsz rajta segíteni. Ha képzett pszichológus lennél, akkor is csak akkor tudnál, ha ő akarná. A legtöbb, amit tehetsz, ha megpróbálod rávenni, hogy kérjen segítséget. Az ilyen súlyos önértékelési problémán nem lehet külsőségekkel javítani. Vagy legalább olvastasd el vele a Mérgező szülők c. könyvet, hátha önmaga is ráismer a probléma gyökereire.
2021. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
A Tinder jó alkalmazás, mert azok húznák jobbra, akiknek tetszik. És olyanokkal állna párba, akik neki is tetszenek. Ezért ajánlom azt, mert úgy sokkal könnyebb lenne a párkeresés neki. És sokan keresnek ott is komolyabb kapcsolatot, Szeged nagy város. És kB 30 kilométerre lakik onnan. Máshogy nem tud ismerkedni velük, hacsak nem társkeresőkön. Mert nem olyan típusú lány, aki csak úgy elmenne bulizni a városba, mert nagyon visszafogott. Legtöbbször otthon van és sehová nem megy. Könnyebbnek érzi ha a vágyait kiélheti a tuskó falusi idősebb pasikkal, akik számba sem veszik igazából, csak szexre jó nekik. Márpedig egy olyan okos lány, mint ő nem azt érdemelnél, hogy favágók és cserepesek használják ki, mert értelmiségi pasikkal is ismerkedhetne a városból, csak hát ahogy írtam sehogy nem hallgat rám. De panaszkodni folyton panaszkodik, és amikor segíteni akarok neki, akkor egy lépést sem tesz afelé, hogy elérjen valamit.
2021. ápr. 19. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!