Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy nem vagyok neki fontos?

Figyelt kérdés

A barátommal már másfél éve együtt vagyunk. Jól megvagyunk, nem élünk együtt, csak hétvégi találkozások vannak. 22 évesek vagyunk.

A problémám, hogy úgy érzem nem én vagyok számára a legfontosabb. Nekem ő a mindenem, amit éreztetek is vele. Ezt lehet nem kéne?

Úgy érzem csak elvan velem.

Nem szokott kényeztetni, nem szokott a kedvemben járni. Nem tetvez velem közös progit. Nem szereti ha megérintem, simizem. Közös jövőt sem tervezett még.

Szeretném, ha ezeket a dolgokat megkapnám, vagy kapnék belőle.

Nagy elvárás ez?

Kérlek segítsetek, hogy mit csináljak, vagy hogy viselkedjek?


2021. máj. 2. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ezek alap dolgok lennének. Ez a fiú nem szeret téged. Biztos találnál jobbat.
2021. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én úgy ragaszkodom hozzá. Annyira önfejű, még nekem van lelkiismeret furdalásom, ha például össze szertnék bújni vele.

Szex az szokott lenni, viszont olyankor utána alig szól hozzám, mondván ő már nagyon álmos.

Nem tudom mit csináljak, hogy átgondolja ezeket, hogy egy barátnő mire is vágyik.

2021. máj. 2. 21:24
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

szerintem egyáltalán nem kell hogy te legyél neki a legfontosabb, ez elég önző elvárás. neked sem kell hogy ő legyen, a saját életed legyen a legfontosabb.

ettől eltekintve az 1.-nek adok igazat

2021. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És azt mondja, hogy nem tud csak rám figyelni egy hétvégén. Nem sajátíthatom ki magamnak.
2021. máj. 2. 21:25
 5/11 A kérdező kommentje:
Témát sem tud felhozni beszélgetni, azt mondja, hogy a nőknek a feladata a trécselés.
2021. máj. 2. 21:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
basszus a lényeg, hogy nem vagytok egymáshoz valók
2021. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lapát a pasi. Ennek max. maszturbációs segédeszköz vagy.
2021. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

semmit ne legyél már szánalmas, aki szeret annak semmit nem kell átgondolnia. nem is foglalkozik veled, te meg nyalod a seggét.

Én távkapcsolatban élek a barátommal. az elején még egy városban laktunk aztán elköltözött és ott jár egyetemre. teljesen oke, mindkettem éljük az életünket. 4 éve vagyunk együtt és a 4 év minden egyes napján beszélünk, én vagyok az első és az utolsó gondolata minden nap. ha elmondom neki mennyire szeretem elérzékenyül, ha találkozunk (kölcsönösen) kedveskedünk egymásnak. ez a normális ha szeretnek. téged valószínűleg nem szeret és nem becsül meg. becsüld meg te magad és engedd el. ennek 100szor találsz jobbat hidd el. jártam ilyen sráccal, pont leszarja hogy mire vágysz

2021. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Minden nap írjuk egymásnak, hogy szeretjük a másikat. Meg, hogy ha nem tetszettem volna neki, akkor nem szerett volna össze jönni velem.

Nem értem mi romlott el :(

2021. máj. 2. 21:34
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
te komolyan 22 éves vagy? 🤣
2021. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!