Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kellene tennem ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem ?

Figyelt kérdés
26 eves vagyok ,2 eve vagyunk hazasok,van egy 4 honapos gyonyoru kislanyunk .Ugy erzem teljesen kezdunk elhidegulni egymastol .A ferjemmel tokeletesen mukodott minden ,a fellegekben jartam,amikor terhes lettem is es egeszen a szulesig minden szuper volt,aztan valami megvaltozott .Egy ideje ugy erzem minden es mindenki fontosabb neki mint en,sokat dolgozik es meg a beteg nagybatyjahoz is naponta eljar plusz meg ha a szulei vagy nagyszulei hivja hogy segitsen hagy csapot-papot es megy .Ezzel nincs is gond,csak alig van itthon,es ha itthon van akkor faradt.En folyton csak a kislanyommal vagyok itthon,szuleim nem tudnak jonni,barataim is messze vannak ,annyira maganyosnak erzem magam.probaltam errol beszelni vele ,hogy szeretnem ha kicsit figyelmesebb lenne..pl most volt az elso anyak napja amit anyukakent elek at es meg egy szal viragot sem kaptam...amikor felhozom a temat ,hogy szerintem nem jo iranyba halad a kapcsolatunk mindig azt mondja h csak kotekedni akarok vele ,meg hogy nincs is azzal semmi gond ,vagy ha magam alatt vagyok es elsirom magam,ami egyre gyakoribb akor meg pszihologushoz kuld.Ugy erzem teljesen megvaltozott,tudom hogy mar nem vagyok olyan szep sem karcsu ,de egyedul boldogulbi a haztartassal ,a kislannyal es meg sulizni melette nem konnyu ,de igyekszem magamra is idot forditani.En sosem utasitottam vissza ha szeretkezni szeretett volna ,sot sokszor kezdemenyeztem aztan volt h o utasitott vissza.Szerintetek mit kellene tennem hogy visszaterjunk abba a viszonyba ,amilyenben voltunk ? En ugy erzem igy ezt sokaig n3m fogom mar birni

2021. máj. 3. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Bepánikolt a gyerektöl mert ez neki idegen helyzet. Hagy most neki 2-3honapot hogy feldolgozza az uly helyzetet, és utána mikor kicsit jobb a hangulata uly le vele egy alapos elbeszélgetésre föleg azt akkard megtudni hogy mik a félelmei az apaságal kapcsolatban.
2021. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!! Sajnos itt is havonta felmerűl egy ilyen kérdés. Gondolom nem vigasztal.

Te magad is tudod nem olyan tündérmese egy kisbabával az élet mint ahogy sokan gondolják. Míg a várakozás összekovacsol titeket a gyerek nevelésnél a baba az első. Nem jön be neki ez az új szituáció. Menekül ....

2021. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lehetseges...
2021. máj. 3. 22:25
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

Szenvedélybetegség, munkamánia.

Régebben is volt függősége?

2021. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolso sosem volt semmilyen fuggosege
2021. máj. 3. 23:04
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön a baba születésétől kezdve ilyen, vagy fokozatosan vált ilyenné?
2021. máj. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Fokozatosan...es ugy erzem baprol napra roszabb a helyzet...
2021. máj. 4. 02:22
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
Nahát ez tipikus,idióta lúzer viselkedés,a következő a szerető lesz.Járj el te is,és hagyd rá a gyereket!Ezek ám az igazi “férfiak”.
2021. máj. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8. Na mer te aztán igazi nő vagy hogy az elő problémánál szeretőhőz mész.
2021. máj. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
En nem elmenekulni szeretnek mas karjaoba! En szeretnek minden tolem telhetot megtenni ,hogy jo l3gyen .A megcsalast meg gerinctelensegnek tartom!
2021. máj. 7. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!