Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti ezt engednétek?

Figyelt kérdés
Ha barátnőtök félmeztelen vagy mell /popsi villantos képeket raknak fel Facebookra vagy Instagramra vagy esetleg ilyesmi Tiktok videót ti emgednétek neki? Köszi a választ srácok

2021. máj. 3. 23:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon nem...
2021. máj. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
82%
Eleve össze sem jövök ilyen nővel, nem hogy engedélyt kérjen rá. Introvertáltként kiráz a hideg az exhibicionista emberektől.🤔
2021. máj. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
40%
Hát ez attól függ hogy amúgy bízok e benne. Ha úgy látom hogy nem fog mrgcsalni és van nekem is önbizalmam, akkor nem balhéznék.
2021. máj. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
69%
Biztos én élek rossz században... de szerintem a nők is egyenrangú állampolgárok, és nem függ az én engedélyemtől.
2021. máj. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%

Nincs szüksége az engedélyemre, hogy töltsön fel magáról képeket.

Más kérdés, hogy nem feltétlenül olyan társat keresek, aki ilyet csinál.

2021. máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
60%
ha nem élő adásban vetkőzik és csábítgat másokat, akkor mindegy. sem jobb, sem rosszabb nem lesz a kapcsolat attól, hogy hányan verik a fotóit nézegetve.
2021. máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
Én nem tiltanám meg neki, mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy amit csinál, az mire jó neki, csak utána legyen tisztában a következményeivel is.
2021. máj. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
79%
Taszítanak az ilyen lelkisérült, egot görcsösen etető, felszínes dícséretekre és likeokra épitett kislányok. Az ilyenek messze állnak egy nő fogalmától. A tiktok pedig a 21. század egyik legnagyobb degenerációja, egy rákos sejtre nem tudok mit mondani.
2021. máj. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
22%
#8 de azért ti(k)tokban kivered rájuk
2021. máj. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
74%
#9: magadból indulsz ki? vagy csak kellett az 5 erc hírnév a gagyi szóvicceddel? Nem szorulok rá ilyenekre, normális barátnőm van.
2021. máj. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!