Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti ezt engednétek?

Figyelt kérdés
Ha barátnőtök félmeztelen vagy mell /popsi villantos képeket raknak fel Facebookra vagy Instagramra vagy esetleg ilyesmi Tiktok videót ti emgednétek neki? Köszi a választ srácok

2021. máj. 3. 23:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%

Áhhh dehogy. Kifejezetten normális dolog. Mindenki képeket tesz fel magáról.

Kifejezetten prűd és ártatlan dolog mutogatnia magát egy lánynak

Ja nem...

Persze ezt egy kanos fiú aki rájuk veri úgy sem fogja felfogni

2021. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
75%

Egy kanos pasi ruhás képre is tudja verni, ha akarja.

A párhuzamod meg baromira helytelen. Attól, hogy valaki olyan képet rak ki magáról, amin bikiniben van és látszik a feneke, nem fog mással dugni. Kivéve, ha ennyire korlátozod és megfojtod.

Attól, hogy a te barátnőd, még nem a te tulajdonod.

2021. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
74%

Nincs ezzel semmi baj. Önmagában az, hogy valaki szexi képeket mutogat magáról, még nem jelenti azt, hogy ribi. A szexi, szinte meztelen Insta-celebek túlnyomó többsége monogám párkapcsolatban él, sokakat épp a pasijuk fotózza.

A kisebbség, akinél nem így van, de párkapcsolatban él, általában cuckold párt választ, ahol a pasit kifejezetten izgatja, ha mások ráizgulnak a csajára.

Sőt olyanokat is ismerek, ahol ennél jóval tovább mennek...

2021. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
93%
Lány vagyok,de szerintem is kurválkodás,ha egy lány direkt szexuálisan izgat más férfiakat az interneten,akkor is,ha csak a lájkokért teszi.Ki is ábrándítana,ha ilyet csinálnék,és a párom hagyná,bólogatna nekem.
2021. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Engedném e neki? Igen, őt mindenképpen elengedném. Valószínű az ilyen nőnek nincsenek komolyabb tervei a jövőre nézve. Mint család mint karrier szempontjából gátlástalan amit csinál. Én szépen elköszönnék tőle.
2021. máj. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!