Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vele maradjak vagy szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele maradjak vagy szakítsak?

Figyelt kérdés

Majdnem tíz éve együtt vagyunk, de azt hiszem,mára már csak barátság maradt köztünk. Igazából nehéz megmondani. Szex már régóta nincs. Elélünk egymás mellett - szinte teljesen mások a nézeteink.

Ha felhoztam neki, vagy ő felhozta ezt, akkor mindig hevesen reagált, lemondóan. (Jó, akkor szakíts, úgysem illünk össze!- ilyesmik )


Nem tudom, mit tegyek.


30/L



2021. máj. 4. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Keress egy 40-50 éves FÉRFI partnert, és legyetek boldogok!
2021. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Itt a gyakorin az a trendi, hogy dobd el és szerezz újat. Fogyasztói társadalom.
2021. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

2.-nak.


Ha kimerül az órámban az elem, kicseréltetem. És használom tovább.


De ha megdöglik a lovam, nem veszek rá új nyerget.

2021. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
minek maradnál vele? boldog vagy?
2021. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha van lehetőséged, menj el néhány napra valahova. Barátok, szülők, egy hotel, stb.. és zárd ki kicsit az életedből. mintha nem is létezne. talán segíthet eldönteni, hogy hiányzik-e vagy pedig fellélegzés érzésed lesz.
2021. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
egy életem, egy halálom... ezen gondolkodj el.
2021. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#5-nek van igaza szerintem. Helyetted nem mondhatjuk meg, hogy menj, vagy maradj, de ez egy tipp, hogy dönthetsz megfontoltan.


A lehetőségek, amiket hirtelen látok:

Szakítás


Egy utolsó esély: felajánlod, hogy menjetek párterápiára.


Néhány őszinte beszélgetés. Mit szeretne ő (és te). Mert valahogy úgy tűnik, hogy ő nem akarja, de nem akarja vállalni a döntés felelősségét, gyáva.


Lmondasz a szexről, mindenről, és maradtok barátok.

2021. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem mondtad, hogy miért nincs szex. Mert nem mindegy, hogy azért, mert nem kíván, vagy azért, mert egészségügyi problémája van.


Talán erről is kéne beszélgetni, csak hát tapintatosan.


Lehetnek pszichés, egészségügyi és egyéb okai is. Megérne ez egy misét.

2021. máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Ehhez túl fiatalok vagytok, 60 évesen azt mondanám minek ugrálni, de a ti korotokban én ezt biztos nem csinálnám. Ráadásul ha jól értem nem csak a szex hiánya a baj, hanem valóban nem illetek össze. Úgyhogy a ti váratok igencsak gyenge alapokra épült, lehet nem kellett volna eddig sem húzni.
2021. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig ráádozól újabb 10 évet, aztán 40 évesen hagyod ott amikor még nehezebb lesz, vagy még plusz 15 év és egyre nehezebben és nehezebben hagyod majd el mert félni fogsz, hogy egyedül maradsz...


De az is lehet, hogy félrek**úrsz majd időnként.

2021. máj. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!