Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzek semmit(szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek semmit(szerelmet), ha épp nem vagyok a barátommal, vagy épp minden rendben van; csak olyankor ha vmi baj van, vagy vele vagyok eppen?

Figyelt kérdés

Amikor minden rendben, szép a kapcsolat, ill nincs min veszekedni, nem rettegek epp olyanoktol hogy elhagy, szoval olyankor amikor minden a sinen van és epp nem találkozunk, telnek a napok, én nem érzek semmit de írnom sincs neki jóformán mit.


Mindig akkor dulnak bennem az erzelmek ha "veszély" van, vmi "borul", baja van van velem, vagy amikor személyesen vagyok vele ea el vagyok minden mozdulatátol is ragadtatva, hogy igazi ferfi, es a beszélgetéseinktol is, hogy átlagon felul intelligens.


És olyan rossz amikor mindez nincs eppen azaz elvagyok akárhol nélkule, hogy olyan ürességérzéshez hasonlo tölt el mint valami sivatag és mégcsak szexuálisan sem kívánom.



2021. máj. 5. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert amikor minden oké akkor tudat alatt tudod hogy ő ott van melletted a háttérben, de amikor zűr van köztetek ez a biztonság érzet borul. Márpedig nemcsak béke idő lesz az életben.
2021. máj. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szoval a biztonságérzet bennem kiöli az érzelmeket?
2021. máj. 5. 08:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsit igen, mert ez olyan mint mikor belekényelmesedik vki a kapcsolatba alapnak veszi hogy ott van mellette és megszokja az egészet. Ilyenkor az van hogy egymásnak vagytok a középpontban intenzívebb az egész, de egyedül ez az érzés nincs.
2021. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes. Máskor is ilyen volt mással is?
2021. máj. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyedul tényleg semmilyen intenzitást nem érzek. De olyan szinten semmi hogy késztetésem sincs pl olyanokra, hogy egyáltalán neki álljak edzeni hogy szebb legyek.


Annyira le.szarom érzésem van egyedul, hogy nekem kellemetlen komolyan.


Mással nem volt ilyen.

2021. máj. 5. 08:47
 6/8 A kérdező kommentje:

Annyi elozmény van bennem hogy szakitás után irto nehezen es sokára találtam olyat aki nekem tetszik. Komolyan már feladtam. Akkor jött belém ez az ürességérzés.

És ez valahogy nem mulik el..pesig már van barátom es tetszik is mindenben.

2021. máj. 5. 08:51
 7/8 A kérdező kommentje:
*egy szakítas utan
2021. máj. 5. 08:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha mással nem volt ilyen, akkor nem kötődési probléma. Ezért kérdeztem rá, h máskor volt-e ilyen. Akkor most csak annyi, h agyból szeretsz, Minden szempontbol megfelel, de a szíved, az erzelmeid zárva vannak. Azt agyból nem tudod irányítani. Az vagy van, vagy nincs. Az agybol való választás látszik abból is, h ha veszélyben vagy, akkor kapálózol. Birtokolsz, de nem szeretsz. Az egod, az agyad ragaszkodik a választásához.
2021. máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!