Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal beszéltük egy film...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laonda38 kérdése:

A párommal beszéltük egy film miatt, ami a megcsalásról szólt, hogy mennyire lelki törés lenne ha szerelemből csalna meg, utána a válasza ez volt, talán akkor nem, ha 1 éjszakás kettyintésről lenne szó! szerintetek?

Figyelt kérdés
egy kicsit rosszul esett a fülemnek!

2018. jan. 9. 10:19
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
ff vagyok
2018. jan. 9. 10:20
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, de nem vagy magyar? Se füle, se farka annak, amit leírtál. Szerkessz már össze egy értelmes mondatot lécci.
2018. jan. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

bocsi,,igen igazad van!

a film,összetörte a ff-it,hogy megcsalta a párja,,,

közbeszólt a párom,hogy talán akkor,ha egy egy éjszakás kettyintésről lenne szó,és nem érzelem,,,akkor nem lenne ennyire lelkiismeret furdalás,,,

2018. jan. 9. 10:51
 4/30 anonim ***** válasza:
81%
Én még mindig nem értem
2018. jan. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

még 1x

akkor röviden!

azt mondta a párom hogy nem lenne neki lelkiismeret furdalása,hogyha 1 1 éjszakás kettyintésről lenne szó,,,,

szóval ugyanúgy viselkedne,mint megcsalás előtt,,,

2018. jan. 9. 10:55
 6/30 anonim válasza:
100%
Nekem ebből az jött le, hogy a kérdező (aki férfi) a párjával nézett egy filmet, amiben volt egy férfi, aki összetört, mert megcsalta a párja. A kérdező párja azt mondta erre, hogy ha csak egy egyéjszakás kalandja lett volna a filmbeli férfinek és nem szerelemből csalják meg, akkor nem lett volna szomorú. A kérdezőnek rosszul esik a párjának a hozzáállása ehhez a témához. Mi a véleményünk erről?
2018. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%
Közöld vele, hogy megkettyintettél valakit, de nincs jelentősége, csak egy alkalom volt. Tombolni fog.
2018. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

7/˛8


igaz!!!

2018. jan. 9. 11:02
 9/30 A kérdező kommentje:
7/9 igaz
2018. jan. 9. 11:03
 10/30 A kérdező kommentje:
bocsi,de össze-vssza irok elnézést
2018. jan. 9. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!