Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik lehetőséget válasszam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lehetőséget válasszam a három közül?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a helyzetem.Az életem boldogtalan és hát három lehetőségem lenne most.Bizonytalan vagyok melyiket válasszam.

Nő vagyok,párommal több éve lakunk együtt.Eleinte jó volt,mára már sok a veszekedés és a szexet is kötelességként élem meg.Annyira hogy újabban már kicsit fáj.Egyáltalán nem kívánom őt ez az igazság.

Amúgy meg van mindenünk,jól meg is lehetnénk mégsem vagyunk.

A jelenlegi életem az egyik lehetőség, hogy bírom még vele.

Másik lehetőség udvarolna nekem egy férfi aki egyedül él.Ő egyáltalán nem iszik (nekem ez fontos),hozzá is költözhetnék.

Ennél a lehetőségnél félek mi lesz ha vele sem működik a szex mert esetleg mostani párom mellett megutáltam.Vagy egyéb dolgokban nem jövünk ki.

Harmadik lehetőség egy régi barátomnál van egy kis szoba ahova esetleg mehetnék.Vele volt kevés kapcsolatom,a szex itt méretbeli különbség miatt nem működött.Ennek ellenére segítőkész férfi akivel azóta is beszélünk.Nincs kapcsolata,gondoltam barátként élhetnénk együtt,legalább mehetnénk együtt ide-oda,programokra.

Mielőtt kérdezitek albérletre nem telik lakásom meg nincs.


2021. máj. 7. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan barát/ismerős van akivel szexeltél is??


Ha választani kéne akkor a 3.

2021. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szoval csak azert jonnel ossze b es c opcioval, hogy ingyen lakhass ott? szerintem ez valami troll kerdes lehet.


sporolj alberletre es amint megvan, hagyd ott a pasid. de ne rohanj egyik fa szbol a masikba, csak mert nincs penzed lakhatasra.

2021. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hidd el megy az egyedűl is!
2021. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azért is szeretnék más férfival egy lakásban élni,hogy feleződjenek a kiadások és legyen kivel menni ide-oda,kikapcsolódni.Ez a másik félnek sem hátrány.

Albérletet hosszú távon nem tudok fizetni,gyógyszerköltségeim is vannak meg pár évig még egy hitelem.

2021. máj. 7. 12:30
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
najo mostmar biztos, hogy KAMUU, valami unatkozo incel kisfiu trollkodik.
2021. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne kamu?
2021. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem kamu.Leírtam az érzéseimet.Röviden az anyagiak és a magány miatt is jobb volna nem egyedül élni.Meg hát albérletre sem telik.

Mostani kapcsolatom egyre rosszabb,keresném a megoldást.

Ebben szerettem volna hogy segítsetek.

2021. máj. 7. 13:08
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik se jó.
2021. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek kiadó szobák olyan helyeken is ahol még nem dugtál senkivel. Szívesen.
2021. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A kiadó szobánál egy idegennel kellene együtt lennem.

A mostani párom meg a volt kapcsolatom olyan sok?

A középső lehetőségként említett férfival aki udvarolni nem volt kapcsolatom még.

2021. máj. 7. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!