Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti ennek az ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti ennek az ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés

Ha egy pasit dobni akartok mert úgy érzitek nem illetek össze, ő erre vesz nektek, egy bizsu nyakláncot ti ehhez mit szólnátok örülnétek?

Vagy hogyan reagálnátok?



#ajándék#bizsu#pasik#tapasztalat
2021. máj. 7. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítani akarok vele, akkor egy mercedest is vehet, akkor is szakítani fogok. Nem vagyok megvásárolható, attól mert szar egy kapcsolat, nem egy tárgy fogja megmenteni.
2021. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha dobni akarom, akkor egy Hawaii utat is kínálhat, akkor se győz meg, sőt sértő lenne, ha így akar megvenni. Ha ezt egy bizsuval akarja az rá nézve még végtelenül égő is szerintem amellett, hogy sértő maga a szándék.
2021. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit könnyebb szívvel szakítanék így, mert egy szánalmas húzásnak tartanám.
2021. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval egy bizsu ajándék csak ront a helyzeten mert egy ezüst nem sokkal drágább egy bizsunál.
2021. máj. 7. 22:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nincs baj a bizsuval, én is sokszor hordom, itt azzal van a probléma, hogy ajándékkal akarod visszahódítani.
2021. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Engem, azért sértett az hogy bizsut vett, mert én neki, ezüst nyakláncra nem sajnáltam a pénzt, és magával szemben, nem ennyire filléreskedő.
2021. máj. 7. 23:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És nem lehet, hogy azt gondolta, hogy tetszeni fog neked az amit vett? Tehát mondjuk meglátta az üzletben és hirtelen te jutottál az eszébe, azt hitte örülni fogsz és megvette?
2021. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Netről rendelte.
2021. máj. 8. 08:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó, az most teljesen mindegy, a lényeg ugyanaz :D
2021. máj. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt mondanam, meg egy lapattal ratenne a dologra.
2021. máj. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!