Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti örülnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti örülnétek egy ilyen Valentin napi ajándéknak?

Figyelt kérdés
Párommal megbeszéltük, hogy nem veszünk semmi drágát egymásnak, inkább kézzel készített ajándékokkal lepjük meg egymást. Csináltam egy válogatás cd-t amin a "mi számaink" vannak, tudom nem nagy szám és nem is eredeti, de akkor is...csináltam neki egy kulcstartót amiről biztos, hogy egy jó emlék fog eszébe jutni, valamint még szeretnék csinálni neki egy rövid powerpoint prezentációt, beleraknám a kedvenc képeinket, képeket a legemlékezetesebb pillanatainkról, kedvenc idézetei közül néhányat, zenei aláfestésnek beraknám a kedvenc közös számunkat, facebook beszélgetésekből egészen visszatekertem a legelejéig és kivettem néhány részletet, abból is a legjobbak közül néhányat beleraknék mindezt időrendi sorrendbe egészen mióta elkezdtünk járni mostanáig. Ti örülnétek neki, ha egy ilyen prezentáció vagy esetleg rövid videó felelevenítené a legkedvesebb emlékeiteket?

2015. febr. 4. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Akár még örülhetnék is neki, de már nincs a gépemben ODD, szóval elveszne a romantika ott, hogy nem tudnám megtekinteni.
2015. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a kézzel készített nem praktikus dolgok az ajándékok legalja számomra. a virágnak is csak cserépben örülök. bocsi :/
2015. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán hallgatok CD-t már..Szóval olyan sokszor biztos nem hallgatnám meg.A kulcstartó az jó ötlet.A power pointos dolog,hát nincs is fent a gépemen,max azt is egyszer megnézném,és ennyi.Vagy ha épp életem nehéz korszakában vagyok.
2015. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! A kulcstartó jó ötlet, nekem tetszik. A CD-t én is passzolom, ma már nem jellemző, viszont helyette akár ha pendrive-on adnád, az is jó lenne. Persze, az újraírható meg minden, de praktikusabb ma már. A PP-bemutatót valószínűleg én végigbőgném, de sokszor nem nézném végig.


Hogy hasznomat is vedd, tippet is adnék. :) Csináltathatsz egy gravírozott lakatot, szerintem sok nagyvárosban van már lakatfal. Vagy készíts egy montázst a képeitekből, és nyomtasd ki fénykép gyanánt. Én egy A4-es méretű montázst készítettem egyszer, szépen bekereteztem, és felkerült a falra. Vagy mivel rejtély, hogy lány vagy-e vagy srác, így ez csak kósza gondolat: süss neki egy tortát. Így hirtelen ennyi ötletem támadt, remélem, segítettem. :)

2015. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Juj én nagyon, szerintem aranyos :) Sok sikert! :)
2015. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 4


A rejtély megfejtésében azért szerintem nyújt némi támpontot, hogy a kérdező kiknek tette fel a kérdést! :-)

2015. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék, főleg azért, mert értékelném, hogy ahelyett, hogy vettél volna valamit készen, rászántad az idődet, és mindezt kitaláltad és megcsináld, így valami személyesebb dolgot kaptam tőled, főleg, amit attól még jobb érzés, hogy szép emlékekhez kötődik.
2015. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kedves és romantikus ajándékötlet!
2015. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!