Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl tudok lépni ezen valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl tudok lépni ezen valaha?

Figyelt kérdés
A párom a kapcsolatunk első félévében nagyon tiszteletlenül viselkedett velem, lányokkal beszélgetett, képet kért tőlük, miközben kiment külföldre, engem meg itthon hagyott 3 hónapra a kapcsolat elején. Ezek a dolgai utólag derültek ki, kitörölt minden beszélgetést, csak egy screenshotot láttam, meg néha láttam a chat fejeket. Nekem ez azt jelenti, hogy a kapcsolat elején egyáltalán nem vett komolyan és nem szeretett. Még az exéről is panaszkodott nekem, és a mai napig emleget dolgokat vele kapcsolatban pl. hogy vega volt és szidja a vegákat stb. Már majdnem másfél éve vagyunk együtt, de ezek a dolgok mai napig nem hagynak nyugodni, úgy érzem sosem mond igazat.

2021. máj. 8. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De vele vagy igaz? :)
2021. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen még.
2021. máj. 8. 08:57
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Szakítani. Nincs bizalom, nincs kapcsolat.
2021. máj. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

"tiszteletlenül viselkedett velem, lányokkal beszélgetett, képet kért tőlük, miközben kiment külföldre, engem meg itthon hagyott"


"majdnem másfél éve vagyunk együt"


Igy kell komoly kapcsolatot kialakitani. Akinek nem sikerül, tessék, ennyi.

2021. máj. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele?
2021. máj. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem dobtad ki az első fél év után? Szemernyit nem érdekled azóta se, ez aztán kapcsolat...
2021. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért fogadtad vissza? Hiszen szinte nem is voltatok kapcsolatban.
2021. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!