Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tul fogok rajta valaha lepni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul fogok rajta valaha lepni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

27 eves ferfi vagyok es augusztusban lesz 1 eve, hogy szakitottam a baratnommel 6.5 ev utan. Azota volt az unnepek kornyeken egy kapcsolatom, de 2 honap utan szakitottam vele, mert nem ereztem semmit. Most ismet egyutt vagyok valakivel, immar 3 honapja es bar ugy erzem, hogy itt mar erzek, es ez mukodhetne hosszabb tavon is de meg a mai napig nem volt olyan, hogy ne jusson eszembe a regi kapcsolatom es az, hogy jo dontes volt e. Azt hozza kell tennem, hogy o is hasonlokeppen erez es egy szavamba kerulne, hogy ujra kezdjuk. Viszont az is ott van bennem, hogy valamiert akkor kimondtam a szakitast es azok a hibak egy ido utan ismet elojonnenek.

Ti mit tennetek a helyemben? Tul fogok lepni rajta valaha? Lehetek meg teljesen boldog mas mellett?


2010. jún. 24. 02:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz,csak hagyjál magadnak időt.Szerintem fejben nagyon sok minden dől el,így ha már kimondtad,hogy vége,és akkor biztos komolyan így is gondoltad,akkor már ne agyalj azon,hogy mi lenne ha..... Szerintem még nem kéne lekötni magad,hanem szórakozz,bulizz,csajozz!Egy idő után el fog jönni a nagy Ő,és újra boldog leszel.
2010. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az élet megy tovább.. :) hagyj magadnak kis időt és próbálj meg nem gondolni a régi kapcsolatodra egy idp után már csak egy emlék marad és rég eggyütt leszel egy másik nővel.
2010. jún. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy túl fogsz lépni rajta ! Egy év az hosszú idő és egyre jobb lesz! Ha te szakítottál akkor nyomós okod volt gondolom és ha már egyszer eldöntötted, hogy így lesz jó, akkor maradjon is így ! Én nem vagyok híve a felmelegített kapcsolatnak, ha vmi nem működik később sem fog !

Csinálj olyan dolgokat, amiket nem a lánnyal csináltál, ami nem emlékeztet rá, amit esetleg te szerettél volna , ő nem , használd ki a nyarat! Ha ezzel a lánnyal úgy gondolod, hogy minden O.K. és szereted, jó vele lenni akkor ez már egy lépés a felejtés felé, persze azért ne használd ki a lányt !

2010. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!