Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz így ebből, hogy fogok valaha is tovább lépni?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta akarjuk egymást, mikor megismerkedtünk mással jártam, de annyira kellett nekem, hogy szakítottam. Akkor persze egyből együtt voltunk, és annyira jó volt ez az egész időszak... de sajnos nem tud olyan dolgokat megadni, amit egy kapcsolatban elvárnék, nem is alkalmas rá, hogy kapcsolata legyen...:( Szakítottam vele, közben voltam mással, de vele is szakítottam inkább, és most egy ideje találkozunk elég gyakran, és végig szex-szel töltjük az időt (meg persze sok beszélgetés is közben, de a szex miatt találkozunk). Olyan ösztönös vágy van köztünk, amit egyszerűen nem tudok elengedni, annyira csodálatos vele a szex, senki más nem tudja megközelíteni se, minden érintése tökéletes, és ahogy bánik velem... oh ez valami hihetetlen jó...

De hogy fogok így tovább lépni valaha is?

Viszont, amíg mással jártam és vele próbáltunk távol maradni egymástól, akkor is ugyanígy kellett és állandóan rágondoltam.

És ő is ugyanígy van egyébként, nem tudunk túl lépni egymáson, és senki más nem kell.

Viszont a kapcsolat meg nem működik és ez az egész sehova se vezet így.

Mi lesz ebből? :((


2014. jan. 13. 02:36
1 2 3
 1/23 PearlDiver ***** válasza:

Nem tom, csináljatok egy szexmaratont aminek a végén már fáj, és hátha megunjátok. De csak a szex miatt együtt lenni nem érdemes.

Vagy folytassátok ezt a viszonyt addig amíg el nem múlik a libidó, de addig sztem ne keress mást mert megint ugyanaz lesz. Ha ennyire nem tudod fejben eldönteni...

Én egyébként ezért nem fekszem le senkivel párkapcsolaton kívül. Nem akarom megtudni, milyen lenne.

2014. jan. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Johny88 ***** válasza:
Egy kapcsolatban nem csak a szex a lényeg! Jó ha van, de nem ez a működtető eleme. Ha csak is kizárólag az ágyban jó, akkor szerintem lépj tovább. Nem élünk örökké és ez lásd be nem lesz jó hosszútávon! Ha csak nem változásra tudod bírni! De ehhez is idő kell.
2014. jan. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

De előtte kapcsolatban voltunk, akkor feküdtünk le először természetesen. Csak azóta se múlnak el se az érzelmek, se a vágy...

A szexmaraton pedig: tegnap este konkrétan 6szor feküdtünk le egymással, és még ezek közt is többször is kielégített, na meg szex közben is mindegyiknél többször is elmentem... (másokkal meg egyszer se ment még soha...), szóval, ennél jobban már nehezen elégíthetne ki, de ettől csak még jobban kell, annyira jól esik ha egyáltalán csak hozzám ér bárhol is.

2014. jan. 13. 02:44
 4/23 A kérdező kommentje:

És egyébként nem akarom változásra bírni, és szeretem őt úgy, ahogy van, csak ez a személyiség, ami neki van ez egy kapcsolatban nem állja meg a helyét az én mércém szerint..

Szóval ezt már egyáltalán nem akarom, hogy járjunk, de pont ez az, hogy rövid az élet.. és előtte sose volt ilyen szexuális élményben részem, mi van ha ezután se lesz?

2014. jan. 13. 02:46
 5/23 anonim ***** válasza:
A volt barátnőmmel volt ugyanez. Szakítottam vele, azok miatt az összeférhetetlenségek miatt, amiket te is írsz. Mert a szex vele volt a legjobb. Ahogy utóbb leírtad, mintha ő írta volna ahogy velem volt. Ha nem írnád h tart, biztosra venném h te vagy.. Ha követnéd a példámat, lépj tovább addig, amíg nem találod amit keresel!!
2014. jan. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

De mégis hogy lehetne tovább lépnem? Mert szinte mindig látom, egy szakra járunk... És bár sokáig megkértem, hogy ne beszéljünk, attól még ott van, nem tudom nem észrevenni.

Pedig tényleg próbáltam ezt, hogy nem beszéltünk, sőt, mással voltam, de semmi se segít, fejben folyton vele voltam akkor is.

Belekezdtem többféle új elfoglaltságba is, sóval nem csak unatkozva ülök itthon és róla álmodozom, de bármit teszek, akkor is ő jár a fejemben. Már-már betegesnek érzem ezt, de akkor is amint megjelenik a közelemben, akkor érzem csak, hogy most már minden rendben, és nem érdekel semmi más.

2014. jan. 13. 02:54
 7/23 Johny88 ***** válasza:
Aki nem mer, nem is nyer. Milyen igaz ez a mondás...
2014. jan. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ezt most mire érted? :)
2014. jan. 13. 02:55
 9/23 anonim ***** válasza:
Csak 6szor? :DD
2014. jan. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Johny88 ***** válasza:

"Aki nem mer, nem is nyer" Feltettél egy kérdést, amit mi próbálunk megválaszolni. De úgy látszik

hogy hiába mert te már ezt eldöntötted magadba. Azt írtad, hogy idézem "szeretem őt úgy, ahogy van, csak ez a személyiség,

ami neki van ez egy kapcsolatban nem állja meg a helyét az én mércém szerint"! Ezek szerint ez a kapcsolat már nem jó, mert neked nem felel meg.

Amin ha változtatsz, mint például ezt a partnert elfelejted, akkor mersz és lehet hogy nyersz egy olyat aki megfelel nem csak szexben, de kapcsolati téren is! De ha ebben maradsz akkor nem kockáztatod azt hogy lehetne jobb is. Csak az idődet húzod!

Amire lehet már csak későn fogsz rájönni.

2014. jan. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!