Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl lehet lépni ezen valaha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl lehet lépni ezen valaha? Miért nem bírok megbocsátani?

Figyelt kérdés

Röviden: a férjem tavaly márciusban, miután pár hónapig azt hitte, megcsalom, elköltözött.

Végül az aki a kakit kavarta belebukott a hazugságaiba, közben kibékültünk.

Aztán kiderült, hogy terhes vagyok. Már terhesség alatt is fura volt, tartózkodó.

Mikor szülés után hazajöttünk a picivel, még a szokásosnál is furcsábban viselkedett. Én hülye, azt hittem hogy megcsal. Belelestem a telefonjába (tudom, szörnyű vagyok) ahol semmi nőre utalót nem találtam, hanem azt beszélte meg egy barátjával, hogy szerinte nem az övé a második gyerekünk.

Rendeltem egy DNS tesztet és úgy vágtam hozzá, hogy csinálja meg. Nem tette, bocsánatot kért, igyekszik azóta is.

De bennem valami megszakadt.

Nem egyszer jut eszembe, hogy vajon még ki hiszi azt hogy megcsaltam, vagy hogy a lányunk kakukkfióka. vagy a terhességem alatti ridegsége helyett beszélt volna.

Sokat szenvedtem miatta.

Azóta valahogy nem működik. Hiába érzem, hogy szeretem, pl a szexet kerülöm.


2015. máj. 18. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Párterápia. Ha rám írsz, akkor tudok ajánlani egy jó szakembert. Legalábbis Budapesten.
2015. máj. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azért titokban leellenőrizném tesztel, hogy tényleg az enyém e, bármenynire is kicsi az esély a megcsalásra. Gyanús voltál neki, valahol meg tudom érteni...
2015. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenen túl lehet lèpni.Azèrt nem bìrsz megbocsàtani mert nem èrted fèrjed problèmàjàt.A megèrtès minden helyzetben, az elfogadàs elõfeltètele.

Szóval a következõket èrts meg.

Lehet fèrjed nem bìzott benned, de minden bizalmatlansàg, önmagunkba vetett bizalom hiànyànak a kivetìtèse.

Ha belegondolsz abba, hogy fèrjedet a jelen pillanatban is elutasìtod, egy múltbèli "gyengesège",bizonytalansàga miatt, akkor èszreveheted, hogy nem tudatosan "tèged" vàdolt.Csupàn, öntudatlanul teràd vetìtette ki a sajàt fèlelmeit, önbizalom hiànyàt.Bûn akkor lenne rèszèrõl, ha mindezt szàndèkosan akarnà, tudatosan.De mivel ez csak egy belsõ bizonytalansàg kivetìtèse, megèrthetõ.

A fèltèkenysèg szintèn ìgy mûködik.

Amennyiben törekvèst, szeretetet, mutat irànyodban, az azt jelenti, hogy önmagàban is igyekszik rendet tenni.

Legközelebb ha bizalmatlan, mondd neki azt, hogy ne vetìtse ki ràd a gondolatait, inkàbb tèrjen vissza a jelenbe, ès próbàljon meg szeretni tèged!;)

2015. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!