Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés

Van párom 2 éve, jól működik köztünk minden, ő az igazi társ számomra. Sosem passzoltunk ennyire senkivel, nála jobbat nem kívánhatnék. Ő az a típus, akivel bármit lehet tervezni, tökéletes apa lenne később, mindent megad nekem.

Az utóbbi időben kicsit ellaposodott a kapcsolatunk. A sok munka és stressz mellett, már csak annyira jutott idő, hogy esténként filmezgessünk, fáradtak vagyunk mindketten mostanában.


Előtört belőlem, hogy izgalomra vágyom. Van egy kollégám, aki külsőre nagyon bejön, amúgy alig ismerem. Régebben mindig izgattak a munkahelyi kapcsolatok (tudom, nem előnyös), csak elképzeltem, hogy senki más nem tudná, csak mi, milyen izgalmas lenne titokban kavarni..

Utálom magam ezekért a dolgokért, nem akarom megcsalni a párom egy ilyen kalandért. Örökre bánnám, hogy vele ezt tettem, nem találnék hozzá hasonlót.

Hogy győzzem le magamban ezeket?


27L


2021. máj. 8. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Hagyd el. Onnantól szabad vagy.
2021. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
mert a pároddal nem tudsz kalandot csinálni? Nevetséges vagy.
2021. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem mindenféleképpen a pároddal kell, hogy beszélj.

Azért gondolsz ilyesmire szerintem, mert tudatalatt vágysz arra amit a párod nemtud megadni jelenleg.

Próbáljátok egy-két napot találni, amikor együtt vagytok, elmentek valamerre. Sok szép hely van, akár este akár napközben. (Hajós vacsi a Dunán, esti borkóstolás, próbáljatok kimozdulni)

2021. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A munkahelyek összezártság, sok egyutt eltöltött idő, szokott okozni ilyen gerjedéseket.


Én akkor jottem erre rá, illetve lepett meg, mikor elkezdtem kívánni egy olyan kollegat, aki mégcsak nem is ferfi a szememben, es nem is tetszik. De állandoan vele kellett dolgoznom. Ez amolyan munkahelyi "ártalom", vagy kihatás.

2021. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csupán ennyi a problémád, akkor előbb próbáld meg feldobni valamivel a kapcsolatodat. Nincs azzal gond, csak a megszokás, tudod. Kollégával összegabalyodni nem ajánlatos. Főleg úgy nem, ha legalább az egyik fél foglalt. 27N
2021. máj. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes, nem pedig minősítő válaszokat!
2021. máj. 9. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!