Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy alakul ki egy infantilis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakul ki egy infantilis férfi, aki nem képes férfiként közeledni a nőhöz?

Figyelt kérdés
Ha meg is házasodik, csak átül az új lakásba és anyuci2-ként kezeli a feleségét. Vagy esetleg úgy, mint a testvérét. Az ilyen személyiségtorzulás hogyan jön létre?
2021. máj. 9. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Úgy, hogy anyuci túlságosan elkényeztette..
2021. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
#1: anyuci nem elkényeztette, hanem beteges módon magához kötötte, mert a gyerek valaminek a pótléka volt számára, amit nem kapott meg az élettől. Bocs, de ez az "elkényeztette" tipikusan az a szemlélet, amikor nem nézel a felszín mögé.
2021. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ok, 1, 2, de mindezekből hogyan következik, hogy nem akar tudomást venni a női nemről?
2021. máj. 9. 16:34
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Miert vegyen tudomast a noi nemrol, ha a noi nem sem vesz tudomast rola? Tudod, amilyen az Adjon Isten.....


36F incel

2021. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3: itt most nem az a kérdés, hogy miért nem akar tudomást venni a női nemről, hanem, hogy ha így van, akkor minek házasodott meg.
2021. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Más nők sem vonzzák szexuálisan, vagy csak a felesége nem? Mert ha más sem, akkor léteznek aszexuális emberek, ez nem betegség, hanem egy állandó tulajdonság, egy személyiségtípus. Aligha fog az illető megváltozni.
2021. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 árokpart ***** válasza:
Miért csak szexből állhat egy kapcsolat, mert ha igen akkor azt már megette a fene.
2021. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Én is infantilis vagyok, ráadásul hasonló módon, csak annyi, hogy én senkit nem kezelnék "anyám 2"-nek, mert ez undorító lenne.


De amúgy szinte teljesen ebben vagyok én is, sőt én már-már Mr.Bean szinten vagyok infantilis. Csak mellé időnként azt érzem, hogy becsavarodom, mert az élet kilátástalan, monoton és értelmetlen.


Az a pár kapcsolatom ami volt mindegyik pont erre ment rá - egyszerűen nem tudok ilyen értelemben "közeledni" úgy, ahogy elvárnák - egyáltalán mi az elvárt? - spontán pedig kicsit sem megy, az "előre tervezettek" pedig mindig rosszul sültek el. Meg az egész olyan kínos, egyáltalán nem felszabadító érzés, amilyennek pedig lennie kellene az emberi kapcsolatoknak.


A bajt fokozza, hogy hormonrendszerem viszont van és az őrületbe kerget az elfojtás és annak a ténye, hogy esélytelen valaha is ezen túllépni, mert képtelen vagyok felszabadultan viselkedni.

2021. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy eppen anyuci terrorizalta. De jo esellyel gyerekkorbol.
2021. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9.


Abból inkább sorozatgyilkosok szoktak születni (Ed Gein, Edmund Kemper stb.)

2021. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!