Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mitöl alakul ki hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitöl alakul ki hogy csak arra hasznalnak amig nincs jobb?

Figyelt kérdés

Ha parkapcsolatban vagyok valakivel mindig van olyan filingje az egesznek hogy en nem vagyok annyira fontos mint ö nekem, lazàn dobna ha ugy adodik, ha megjelenik egy harmadik kb annyit foglalkoznak velem mintha en ott sem lennék, ha hanyagolom a kapcsolatot nem hianyzom, addig felszednek mast akivel meg összejönnek komolyra (eljegyzes hazassag gyerek stb)

Pedig joval rondabb bena a masik nö.


Mintha engem senki nem venne komolyan.

Csak mert hü vagyok meg szerelmes. Es ott vagyok "kéznél"


Ugy utalom hogy minden exemnek azt kell latnom h a kövi növel összeköltözött, vagy eljegyzest, vagy gyereket csinalt. Szoval komoly kapcsolatot keresnek az teny.


Miert en vagyok mindig a "kispados"?


2019. szept. 8. 09:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Te választasz magad mellé ilyen alakokat, ha normális sráccal jönnél össze, nem lenne ez. Tisztelne és szeretne és nem érdekelné harmadik.
2019. szept. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%

1. Ez elég közhely!

Én is ezt tapasztalom.

2019. szept. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
A kapcsolatok általában nem egyenrangúak abból a szempontból, hogy kinek mennyire kell a másik. Nem is lehet ezt patikamérlegen kimérni. Ezek szerint te úgy választasz, hogy te tepersz a másikért. Ha nő vagy, udvatoltass kicsit többet, amiért megdolgoznak a pasik, azt általában jobban értékelik. Ha pasi vagy, akkormeg teperj kevésbé.
2019. szept. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A masik mivel több hogy öt meg tisztelik szeretik plane amikor biztositek kiverösen ronda/tanulatlan az utodom?
2019. szept. 8. 09:28
 5/20 A kérdező kommentje:
Ha megjatszom a "hüvöset", kb az sem vàlt ki semmit
2019. szept. 8. 09:29
 6/20 Lazy Lover ***** válasza:
64%
1 gyökerekkel jössz össze 2 benned van a hiba elviselhetetlen vagy és ha találnak mást le cserélnek
2019. szept. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló tapasztalataim vannak, csak annyi kulonbseggel, hogy a kezdeti szakaszban lelkesnek tűnik a delikvens. Persze kesobb kiderul, hogy kamu az egész.


Én is

2019. szept. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

3as vagyok.


Most látom, hogy rondább a másik ng, szóval akkor lány vagy. Bocs, efelett elsiklottam.


Akkor valszeg túl könnyen belemész a kapcsolatokba.

2019. szept. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

Bocsanat, véletlenül ranyomtam a küldésre....


Szóval én is szeretném megtudni, hogy mi az a konkret tulajdonsag, ami miatt en a "csak szorakozasra" kategóriába kerülök általában. Egy ferfi ismerősöm azt mondta erre, hogy egyszerűen én nem vagyok társnak való, pl sosem tudna udvarolni nekem, mert egyáltalán nem vagyok bájos és vonzó. De hogy miért nem, az nem derült ki.

2019. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerűen nem vagy elég jó nő, szerintem erről van szó.

A környezetemben az összes szép nőnek ki van nyalva a segge aki kapcsolatban van és nem akarják őket másra cserélni.

2019. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!