Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok, vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok, vagy inkább csak idegesít és dühít. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy munkatársa akivel soha nem kezdene semmit a párom, erre a fejemet tenném! Viszont idegesít, hogy ez a nő értelmetlen, bugyuta, számomra kamunak tűnő dolgokkal hívogatja a párom. Elmondtam a páromnak, hogy zavar és mondja meg neki, hogy ne hívogassa ilyenekkel. Ráadásul (nem direkt) de mindig rosszkor hív, pl mikor randizunk vagy ilyesmi. Amúgy találkoztam már többször a nővel, jól elvoltunk. Viszont tényleg zavar, hogy ilyen túl közvetlen. Értem hogy több mint egy évtizede együtt dolgoznak, haverok stb de én se hívogatok sem ellenkező neműt, de még legjobb barátnőt se ilyen hülyeségekkel. Meg sokszor szervez a nő kirándulásokat, nyaralásokat ahova mióta képben vagyok én is hívva vagyok, de ott is feltűnt, hogy hiába van ott egy társaság, sokkal többet beszél a páromhoz vagy róla, fotózgatja...


Tehát nem arról van szó, hogy azt gondolom lesz valami köztük mert totál nem az a fajta nő aki a páromnak kellene, meg tudom hogy ilyet nem tenne a párom, bízok benne. Csak ez idegesít és ezen megy a balhé néha, hogy miért nem lehet leállítani?



2021. máj. 9. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
"Mit csinálhatnék?" Hát például felnőhetnél. Tudom, tudom, sok energia, de megéri.
2021. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocs hogy zavar, hogy randiznánk hétvégén és egy olyan dolog miatt keresik a párom amit BÁRHONNAN meg tud nézni, sőt magától is tudja egy 5 éves is. Nem írom ki milyen kérdéseket tesz fel neki, de hidd el vicc kategoria. Párom meg felveszi, mert elsősorban a munkára gondol, hogy amiatt hívhatja.
2021. máj. 9. 20:14
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudakozónak használja 🤣
2021. máj. 9. 20:14
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Randi előtt tiltasd le vele a csaj számát 🤷‍♂️ vagy esetleg örökre.
2021. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Te, csúnya dolgot írok: párod tehet róla!


Ha ő leállítaná, akkor nem hívogatná. Én még egyedülálló koromban se viseltem volna el ilyesmit - kivéve, ha pont tetszett volna az a nő.

Randi közben meg még a szüleimmel is (akikkel nem laktam együtt, tehát nem tudhatták, hogy pont randizom) a lehető leghamarabb lezártam a beszélgetést, vagy mondtam, hogy visszahívom őket később, most nem alkalmas.

Akármennyire is nem kell a párodnak, legyezgeti a hiúságát, hogy a nőnek ennyire fontos. A nő szándékai pedig egyértelműek. Ugye egyedülálló?

2021. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Ezek az unatkozó muffok engem is rendkívül idegesítenek... Én megmondtam a páromnak, hogy írogasson velük nyugodtan és leléptem... Majd belátta, hogy nem esik jól..
2021. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
#6 nem rossz ötlet. Ha randi közben hívja, hagyd ott. Hátha észbe kap.
2021. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egyetértek veletek, köszi hogy megerősítetek. Viszont mentségére szóljon a páromnak, nem tartott a beszélgetés egy percnél tovább, és nem étteremben voltunk vagy ilyesmi..


Attól még idegesít, és nem gondolnám, hogy nekem kéne rendeznem a nővel. Mondta, hogy sajnálja, nem tudta miért hívja és hogy nem veszi fel neki többet ilyenkor a telefont. Nem tudom mit várhatnék ettől többet, de attól még zavar.

2021. máj. 9. 20:35
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen egyedülálló és mással is ilyen közvetlen, talán egy hajszálnyival közvetlenebb a barátommal csak és élete a telefonálgatás.
2021. máj. 9. 20:36
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

- Beszéljen vele párod, mondja meg, kevesebb hívás legyen munkaidőn kívül

- Ha mégis van szitu, vigasztald magad azzal, hogy jó pasi a párod, különben nem ácsingózna utána ez a nő se

2021. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!