Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni, hogy a családban szétmentek a rokonaink?

Figyelt kérdés

Férjem öccse elhagyta a feleségét egy másik nőért. A feleségét nagyon imádjuk, az új nő a teljes ellentéte. Számomra nagyon fura a helyzet.

Nehéz, hogy meg kell játszanom magam a társaságukban, mivel nem helyeslem azt, amit tett.

Volt már valaki hasonló helyzetben?


2021. máj. 9. 20:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

Neked ehhez mi a lótök közöd van?

Kész vicc

Milyen aljas a rokonod, hogy nem a TE érzéseidet nézte, hanem, a saját boldogságát merészelte...

Legközelebb lesz kedves téged megkérdezni, és igenis gyereket vállalni, nem holmi kamu indokkal máshova menni :D

2021. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%

Tipikusan az az ember vagy, aki ha már házasság, bele is dögölhetsz, akkor is benne kell maradnod.


Édes istenem, de buta is vagy 👎

2021. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%

Kicsit más, kicsit komolyabb, de hasonló helyzetben vagyok

Én terápiára kezdtem el járni még februárban, csak ajánlani tudom

2021. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
#13 :DDD
2021. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%

Látom, itt mindenki téged szid, de meg tudom érteni.


Igen is, van olyan szituáció, amikor az egyik családtagod nagyon antipatikus, sunyi embert választ magának, és ezt rajta kívül mindenki látja. Általában ő is belátja, csak később.


Én is voltam ilyen helyzetben, annyi különbséggel, hogy én voltam az, akinek a párját egyetlen családtag vagy barát sem tudta megkedvelni. Mindig mondták, hogy agresszív, sunyi, nem szeret igazán, és ezt nem akartam elhinni. Aztán 2-3 év múlva kimutatta a foga fehérjét: végigrángatott az utcán a karomnál fogva, ami később belilult, ordibált sokszor, úgyhogy már egy ideje szakítottam.


Természetesen abban is lehet igazság, amit írnak a többiek, hogy igazából te a tesódra neheztelsz, és ezt vetíted ki az új nőre, aki ártatlan is lehet.


Ettől függetlenül én teljesen megértem az érzéseidet, mert egyszerűen van az az ember, akivel egyszerűen utálsz a családi asztalnál ülni, hiába nem te választottad be a családba.

2021. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
33%
#15 vagyok, azt akartam írni az első mondatban, hogy de én meg tudlak érteni. :) Nem azt, hogy a szidást megértem.
2021. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
81%
A férjed tesójanak a felesége nem rokonod.
2021. máj. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
67%
Ugye csak viccelsz??
2021. máj. 10. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!