Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő feldolgozni egy 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő feldolgozni egy 3 éves kapcsolatot?

Figyelt kérdés

úgy érzem sokszor,hogy a barátom még mindig az exét gyászolja. KB 8-9 hónapja szakítottak. A barátom 2 hét sírás után azonnal elkezdett "csajozni" és 2 hónapig csak szórakozott 1-2 hetes kapcsolatai és alkalmi dolgai voltak ez idő alatt úgy 5-6 nővel.

Majd jöttem én és velem meg kapcsoaltot akart. Úgy indultunk neki,hogy még sokszor emlegette,hogy eszébe jut exe,aztán kiderült azért mert elég friss szakítás... Aztán 2-3 hónap után már mondta,hogy kezd megszeretni stb.

De mai napig nem vagyok ebben biztos,hogy túltette magát. Még mindig azt mondja nekem,hogy azt hiszem szeretlek,talán már szeretlek... Néha meg telejsen biztosan kijelnti,hogy nagyon szeret. Máskor meg talán szeretlek...és sokszor mondta,hogy jaj hát neki sok idő mire elfelejti majd exét.. Az sem tiszta amúgy,hogy barátom visszament volna hozzá csak a csaj nem fogadta vissza. Mert erős gyanum van erre.


Meddig kell még erre számítani,hogy gyászolja?? Miért nem lehet túl lépni egy exen? Főleg ,hogy nem első szerelme és nem a legnagyobb szerelme volt életében.


2020. aug. 17. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

*Az sem tiszta amúgy,hogy barátom visszament volna hozzá csak a csaj nem fogadta vissza.


Vissza.

2020. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy hiszem, te még egyelőre csak pótlék vagy. Te is tekintsd annak a srácot, vagy szakíts.
2020. aug. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2020. aug. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3+ *Mindenki mondta, hogy ne hagyjam, hogy elveszítsem, de úgy voltam vele majd lesz másik. Azóta elkezdtem nőzni, de egyik se olyan, mint ő, sőt a nyomába se érnek. Utólag meg is tudtam, hogy nem magától kezdett el hisztizni, hanem meghallotta, hogy megcsaltam buliba. Mindent megtennék, hogy vissza jöjjön hozzam!


ez. a link eleje kamu, ezért emeltem ki belőle a lényeget.

2020. aug. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő nem ilyen bulizós suhanc. Szóval annyira nem tartom relevánsnak amit bemásoltál. Maximum ezt a részét amire gondolom te is utalsz,hogy visszamenne hozzá. Annyit tudok náluk a szakítás oka az volt,hogy a lány részéről nem volt szerelem. A barátom viszont nagyon szerette. És egyszer kicsúszott a száján,hogy már nem mehet vissza alányhoz.Ebből gondolom hogy próbált volna ,de nem tudott.
2020. aug. 17. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!