Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan piszkál a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan piszkál a férjem mióta a lányunk megszületett. Mit csináljak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Teljesen kikészít... Nincs olyan dolog amiért ne kötne belém.


Én hibám is, mert mióta megszületett a baba egyszerűen nincs időm mással foglalkozni (mivel még mellette egyetemre is járok). A ház szalad, a kaját rendeljük. Egy filmet nem lehet velem megnézni. A feleségi szerepem az konkrétan csak a szexből állt az elmúlt időben. A koronavírus miatt is állandó a feszültség közöttünk a terhesség óta. Őt nem érdekli ez az egész, nem félti a lányát, én meg túlreagálom.


Úgy érzem ezek mellett nem kellene a halálomat kívánnia 2 naponta. Próbálok változtatni, de ha kedvesen kérdezem tőle, hogy pl mit főzzek, mi esne jól neki, akkor is bunkó. Abba is beleköt, hogy hogyan veszem a levegőt.


Most már úgy néz ki több időm lesz egy kicsit (a suli miatt), igyekszem jobban a kedvében járni, de attól nagyon nehéz, mert egy paraszt és nehezemre esik emiatt többet foglalkozni vele vagy kedvesnek lenni. Oké, hogy nem elégedett a körülményekkel, én sem vagyok az, de attól még nem kellene úgy beszélnie velem, mint a sz*rral. Ezt a mondatot naponta mondom neki, még sem érek el vele semmit.


Hogy változtassak, ha nehezemre esik a stílusa miatt többet foglalkoznom vele?


Voltatok már így?



2021. máj. 10. 08:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Kötve hiszem, hogy a gyermek megszületése előtt ennek nem voltak jelei. Nem hiszem el, hogy valakinek ennyire megváltozik a jelleme attól, hogy gyermeke születik. És főleg, hogy kétnaponta azt kívánja, bár meghalnál. Kizárt dolognak tartom, hogy előtte minden rendben volt, legfeljebb nem akartad észrevenni, most meg már túl sok.


Azért azt nem ártana a tudtára hozni, hogy a gyereket ketten vállaltátok és két szülő van, nem egy.

2021. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Itt az a baj, hogy alapból túlvállaltad magad. Nem tudom hogy hihetted, hogy egyetem mellett képes leszel gondoskodni egy babáról, háztartást vezetni, meg még a férjeddel is foglalkozni.

A férjed sem tudom hogyan képzelte az életetek, ő úgy viselkedik, mintha nem változott volna semmit az életetek. De mivel te nem érsz rá érthetően sem erre, sem arra, ő téged hibáztad, mert ezt könnyebb, mint megérteni a helyzeted és segíteni.

Te úgysem tudsz majd mindig mindenben toppon lenni. Ha ettől függ a férjed szeretete, akkor nagy baj van. Neked most nem is ez a fő feladatod, hogy a férjedet szolgáld.

A férjednek kéne megértőbbnek lenni.

2021. máj. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Jobb hamarabb elválni, mint később. Rúgd ki még ma este.
2021. máj. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Hát torentét idézve“ha meg kell b@szodni akkor meg kell b@szodni” ennek a kapcsolatnak vége van ad be a válókeresetet.
2021. máj. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%

Mikor tanuljátok már meg nők?


NEM SZABAD SZÜLNI!


1000-ből 999 pasi SOHA nem akar gyereket. És nem, nem a tiéd az az 1, aki igen.

2021. máj. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen áldott arany férjnek csodás a szülés.


De most komolyan, előtte maga volt a megtestesült lovagiasság?

2021. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Az egész ismeretségi körömben (beleérte munkatársakat, ismerősöket, barátokat, szomszédokat, tehát mindenkit, akit ismerek) egyetlen ember volt eddig egész életemben, aki felelősen tudott viselkedni apaként, egy volt kollégám. Nem nézte cselédnek az asszonyt, nem várta el tőle, hogy a gyerekekkel csak ő foglalkozzon, maximálisan kivette a részét mindenből. Értem ez alatt a három gyerek pelenkázását, fürdetését, orvoshoz hordását, segíteni a leckében, leülni vele játszani/beszélgetni, elvinni kirándulni és sorolhatnám. Sehol máshol nem láttam, hogy ennyire egyenlő lett volna a két szülő. Ha a gyerekekről van szó, akkor általában a nő nyakába szakad minden tennivaló. Nagyon bízom benne, hogy csak az én környezetemben van így, mert ez az arány elkeserítő 🙄
2021. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%

Megmondom mit tegyél, menj fel a United Cutlery weboldalára, es ott keresd ki az M48as taktikai tomahawkot. Rendeld meg és használd egészséggel.

Nem is értelek, miért akarsz a kedvére tenni - nyugodtan ‘szd bele a kötekedő fejébe a baltát. Mert ezt érdemli. Jódolgában nem tudja, mit csináljon. -.-

Neked pedig kitartást.

2021. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

Szerintem nem neked kell változtatnod, hanem annak a parasztnak, akit a férjednek hívsz.

Egy gyerek megszülése után, szerintem nem is neked kell próbálkoznod meg igyekezned, hanem a férjednek, hogy neked minél békésebb és könnyebb legyen a felépülés (bár nyilván ez attól is függ, mikor született a gyerek).


Ülj le vele, hogy egyrészt mi baja van, mondd el, hogy ez meg ez meg ez is a te feladatod otthon, és nem esik jól, mikor alaptalanul bunkózik veled és amúgy is, nyugodtan besegíthetne otthon, mert a család meg a ház az közös, nem csak a tiéd.

Aztán majd kiderül, mit reagál rá. A válasza szerintem sokat el fog árulni arról, mennyire érdemes neked tovább próbálkoznod.

2021. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
7. Sajnos még ennél is rosszabb a helyzet
2021. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!