Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvarhatja egy srác, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvarhatja egy srác, hogy jobb cuccokban járjak? Vags ezzel mit kezdjek most?

Figyelt kérdés

Kb fél éve jarunk es már többször mondta hogy frissítenem kellene a ruhatáram. (Pár cuccom kopott, alig van nőcisebb ruhám, szexi feherneműk stb)


Ha mindent osszeadok kene ilyen cipo olyan cipo nirmalis felaok nadrágok, nocisebb szexibb cuccok, bessacolva talán 100 ezret is elverhetnek shopingra olyan szinten nincsenek jo, menő, vadiuj vagy nőcis, esetleg márkás, vagy szexi cuccaim.


Ő meg jol áll. Nagyon.

És elvárja hogy minosegi rucikban stb legyek mellette. Es "küld" vasarolni.



Abszolut NEM akarok azzal jonni hogy nekem nincs keretem erre, megprobalok venni pár dolgot hogy lassa igyekszem..


De hogy oldjam ezt meg?

Annyira zavar hogy azt nezi mi van rajtam mi nincs..


2021. máj. 10. 13:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 A kérdező kommentje:

*normalis felsők

Shopping

2021. máj. 10. 13:30
 2/71 anonim ***** válasza:
96%

Régen rossz, ha ezen alapszik egy kapcsolat, hogy ki milyen ruhába öltözik. Mikor ezzel jön, talán meg kéne kérdezni tőle, hogy amikor megismerkedtetek, nem zavarta ez a különbség?

Először csak a ruhák, aztán majd jön, hogy csináltasd meg a melled vagy fogynod kéne ... nekem aztán mondhatná, addig a percig ismernénk egymást, aztán puszipá!

2021. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
100%

A pasid valami stylist?

Amikor úgy döntött, hogy jár veled, akkor nem látott előtte ruhában? Vagy mire reklamál most?


Amúgy ha tényleg szeretnél szexisebb lenni, turiban jó ruhákat lehet kapni. Az elegánsabb, szexisebb ruhák általában sokkal jobb állapotban vannak, mint a pólók, szóval én turiba direkt rucikért járok.

Nyárra elég egy olyan cipő, aminek van egy kis sarka, de nem túl sok, és normálisan tartja a lábat a kis pántjaival, magyarán nem lépsz ki belőle minden másodpercben.

2021. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
98%

Hát ez nem úgy merült föl, hogy "gyere drágám, szombaton menjünk el shoppingolni, és te választasz, én fizetek"?

Mert nekem így volna természetes. És akkor lesz szexis fehérneműtől kezdve minden, amit az alfahím akar.

2021. máj. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
34%

1.: A nőknek nem kell márkás cucc, elég, ha nőies. Pl.: [link]


2.: Van egy mondás, a FÉRFIAK között. "Minek neked nő, ha tudod öltöztetni?" Azaz, a pasidnak kéne elvinnie téged vásárolni. A FÉRFIAK, úgy szokták.

2021. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
64%

5.- vagyok, elírtam.


"Minek neked nő, ha nem tudod öltöztetni?" Így a helyes.

2021. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
98%
Őszintén, én dobnám a srácot. Komolyan ez a legnagyobb baja, hogy mikben jársz? Ha ennyire ezen pörög - és most le leszek pontozva - akkor finanszírozza ezt neked, ha annyira megteheti.
2021. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
98%
Ha neki ez az elvárása, akkor nyugodtan finanszírozhatja. Gondolom így ismert meg, ahogy most öltözködsz, akkor baromira nem jogos elvárnia, hogy változtass. Én biztos eléállnék ártatlan arccal, angyali mosollyal és közölném vele, hogy "oké kicsim átgondoltam, igazad van, valóban itt az ideje, hogy igényesebb cuccokban járjak. Megyek és veszek is pár új rucit, ideadod a hitelkártyád?" 😂
2021. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:

De ő a márkát is várja..


Nem akar adni sztem bele abszolut.


Eleinte nem vette eszre rajtam hogy hol ez bolyhos, hol az lyukas..ezek a reszletek kesobb esnek le neki..es marhára zavarja.


Nem azzal van a gond hogy nem tudnék mit venni meg valasztani.

Hanem hogy en ezzel valojáabn Miatta költök. Es nincs is keretem erre!

2021. máj. 10. 13:52
 10/71 anonim ***** válasza:
41%

oszinten? enegm is zavarna, ha a pasim ezereves kopott cuccokban jarna meg elszurkult alsogatyaban. persze kenyszeriteni senkit nem

lehet ilyesmire, de szerintem nem kell a kerdezo parjat egybol elkonyvelni egy felszines idiotanak. nyilvan nem ezen mulik a kapcsolat, de melyik pasi ne oulne neha egy szep szexi fehernemunek egy agyonhasznalt semmilyen helyett?

ha viszont neked erre nincs igenyed, akkor valoszinuleg nem egymast keresitek.

2021. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!