Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim miért nem szeret társaságban lenni?

Figyelt kérdés
Valamiért nem nézi jó szemmel az én társaságom, nem szeret jönni velem az ilyen találkozókra, pedig tényleg csak normális emberek vannak ebben a társaságban, és sosem szokott alkoholt inni. Csak 1 barátja, vele csinál mindent. Hogy tudnám rávenni, hogy igyon alkoholt? Lehet hogy úgy jobban felszabadulna, és jobban érezné magát.

2021. máj. 10. 13:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne rávenni, hogy olyat csináljon, amit nem szeretne? Miért kell bármit is ráerőltetni a párodra?
2021. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem kedveli az ismerőseid. Szerintem örülj, ha nem iszik.
2021. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Mert ilyen vagy.
2021. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
miért introvertált, berzárkózó emberrel állsz össze, ha te másra vágysz?
2021. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak neked szimpatikusak a barátaid.
2021. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerünk titeket, senki sem fog tudni pontosat mondani.


Ezekre a dolgokra gondoltam:


1. Introvertált a pasid (ez nem gond)

2. A pasid fél, hogy egy társaságban kiderülne, hogy nem olyan jó ember, ahogy mutatja magát (ez gond)

3. A társasággal van a probléma

4. Senkivel sincs gond, egyszerűen nincs közös téma, érdeklődési kör

2021. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Ràvenni,hogy igyon alkoholt???

Elég nagy onzoseg olyanra ràvenni ami àrthat neki, csak mert neked szorakoztato

2021. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
1X volt ilyen csajom, bírtam a baromságait vagy 2 hétig. Nem fogta fel, hogy undorodom a büfészakos barátaitól, mert libsik. És azt sem értette, hogy nem szabad innom a melóm és a hobbim miatt.
2021. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%
Introvertált. Én sem szeretem a társaságot, főleg az idegeneket nem. Kényelmetlen, kellemetlen, idegesítenek. Ezzel szemben a saját barátaimmal (nincs sok) nagyon felszabadult tudok lenni. Ez tök normális dolog, elég sok ember nem szereti a nagy társasági életet. Ha te extrovertált vagy és nem tudod tolerálni, hogy a barátod nem ilyen akkor nem lesz hosszú életű a kapcsolat.
2021. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
Milyen nő az aki iszik?
2021. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!