Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha a barátom jóban van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha a barátom jóban van még a volt barátnőjével? Kb 3 éve szakítottak

Figyelt kérdés
néha szoktak beszélgetni, nem tudom, hogy ez mennyire veszélyes a mi kapcsolatunkra nézve. mi 2 hónapja járunk
2010. aug. 23. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
amíg veled van nem baj, pl az én párom msn-en tartja vele a kapcsolatot,de sokszor megbeszéltük és mindig megerősíti h. nekem nem kell félni tőle,mert úgy már nem érdekli.Szerintem beszéljétek meg.tiltani ne tiltsd mert az úgy rosszabb,inkább légy laza, ismerkedj meg vele stb.
2010. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beatrix17 ***** válasza:
Ha tényleg CSAK barátság van,miért ne?Mi1.5éve szakitottunk,de a mai napig tartjuk a kapcsolatot.És fogjuk is.
2010. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy veszélyes, nagyon régen szakítottak már. Ha együtt akarnának lenni, nem veled járna. Egyébként én 2 éve szakítottam egy fiúval, akivel 4 évet jártam, és mi is a mai napig beszélgetünk, főleg MSNen de személyesen is találkoztunk már. Nincs ebben semmi, jóban vagyunk és ismerjük egymást, sok dolgot könnyebben beszélünk meg mint mással.
2010. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már olyan régen szakítottak, akkor nem valószínű, hogy gáz. Ez inkább akkor szokott baj lenni, ha olyannal jössz össze, aki közvetlen előtted szakított az ex-ével. Abból általában csak rossz sül ki :) Szerintem neked nem kell félni.
2010. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!