Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de most szakítottak a barátnőjével?

Figyelt kérdés
Valahogyan szeretnék a közelébe férkőzni de nem tudom h. hogyan tegyem mert nagyon nagyon tetszik!!!Ilyen még egyébként nem volt velem én mindig mertem kezdeményezni de most valahogyan félek!!Kérlek segítsetek mert nagyon kellene a segítség!!Jah és egyébként azt tudom h. bejövök neki ezt akkor mondta barátnőmnek amikor még volt barátnője!!Mit tegyek?? Lehet h. még szereti a barátnőjét!! :(
2009. aug. 23. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Lassan közeledj felé elöször csak barátként dumálj vele stb aztán majd szép lassan alakul pláne ha tetszel neki..
2009. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget de van még egy kis gond h. nem nagyon találkozom vele pontosan csak egyszer találkoztam még vele mert volt ott egy olyan pasi akit gyűlölök és miatta nem járok ki oda ahol ő szokott lennni!! Ami viszon jó hí h. a barátnőm társaságába tartozik csak hát ez a bibi amit elmondtam!!:( szerinted??(tetek??)
2009. aug. 23. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Hmm probáltad már felvenni msnre ?
2009. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem még eddig nem mertem!! nyuszi vagyok!! :(

szerinted nem lenne gáz???

2009. aug. 23. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2009. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!