Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm ajándékozni akar de én nem akarom?

Figyelt kérdés
Hiába mondom a barátnőmnek hogy ne vegyen nekem semmit és ne ajándékozzon meg semmivel de születésnapra és karácsonyra mégis mindig meg akar ajándékozni. Kellemetlenül érzem magam hogyha ajándékot kapok de mindig megajándékoz valamivel ha olyan alkalom van.

2021. máj. 11. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valojaban imad ajandekozni, ez reg nem rolad szol. Engem is erosen nyomaszt ez a tema, pedig no vagyok. Tudatositsd, hogy tartson vegre tiszteletben.
2021. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
az ajandek a szeretetnyelve. probaljatok valamilyen kompromisszumot kotni (pl olyan ajandek amit ketten tudtok hasznalni, vagy max X forint ertekben stb)
2021. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az összeggel van a baj hanem nem szeretek ajándékot kapni.
2021. máj. 11. 22:59
 4/5 anonim ***** válasza:

En is utalok ezen gorcsolni. Na

Es akkor még örülni is kéne, hurra egy ujabb csetresz amit meg kell tartanom, hacsak nem celoznek konkret valamire


Kitartoan mondogasd neki foleg mielott kozeledik az alkalom mast nem nagyon tehetsz.

2021. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

Nagyon szeretek ajándékozni, jobban mint kapni, nekem ez nagyon fontos. A volt barátom nem szeretett kapni dolgokat, viszont én fontos voltam neki és ilyenkor mondta, hogy mit adhatnék, mint ajándék. Pl. egyszer kérte, hogy vegyek egy nagyon szexi fehérneműt magamnak, amit ugye együtt élveztünk ki tulajdonképpen. Meg nem igen tudtam főzni, de kérte hogy a kedvéért készítsek el valamit, ilyesmik voltak.

Nagyon hálás vagyok, hogy nem utasította el, hogy nekem ez a heppem és nem letörni próbálta a kedvemet. Sokat jelent nekem ez a mai napig.

2021. máj. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!