Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, ti mit éreznéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ti mit éreznétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
mit éreznétek, ha a barátod azt mondaná, hogy kár, hogy nem találkoztatok egy hete (elutazott rokonokhoz), de lesz még sokkal rosszabb is, és ő nem fog kikészülni, ha nem lát hosszabb ideig, mert neki más az értékrendje? engem ez nagyon megbántott...
2009. dec. 29. 00:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Én nem éreznék semmit, csak adnék neki egy aranyos b@zd+et és elzavarnám a jó qrva anyjába, mert nekem meg olyan az értékrendem. Kis ego pöts...
2009. dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
jobb az ilyet előre tisztázni, ha nem passzoltok, akkor ne pazaroljátok egymás idejét
2009. dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2 éve együtt vagyunk, és igazából eddig sosem mondott ilyet, pedig volt már olyan, hogy 1-2 hétig nem tudtunk találkozni.
2009. dec. 29. 00:04
 4/18 anonim ***** válasza:
előzőnek ugaza van, csak egy picit lájtosabb formában kell kivitelezni, azt csókolom. Az ilyen f*sziknak nem való barátnő, akik le se...Hagyd el, mert ez csak a kezdet lesz.
2009. dec. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
és mondott valamit az értékrendjéről?
2009. dec. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
utána rákérdeztem az értékrendjére. arra meg azt mondta, hogy "nem is tudom, mi tartozik bele az értékrendembe."
2009. dec. 29. 00:06
 7/18 anonim ***** válasza:

:D

anyám, de lökött

szerintem kezd elhidegülni

2009. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt neki, hogy a Te értékrended szerint este szex van.

Ha ott van, akkor vele...

2009. dec. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem rosszból,de te vázoltál egy szitut a saját szemszögedből,arról szó sincs, hogy mindezt mi előzte meg,de te vagy a szerencsétlen,megbántott csaj..

Nem lehet,hogy te reagáltad túl,hogy megint nem találkoztok és erre mondta ő azt,hogy volt már ilyen máskor is és lesz is, ő azonban VELED ELLENTÉTBEN nem fog kikészülni ?

2009. dec. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

az az igazság, hogy mindig minden miatt kiborul. ha a családjának rosszul megy, ha nem megy neki a tanulás, ha valami nem úgy sikerül, ahogy szeretné, ha másoknak rossz kedve van... de soha nem viselte meg különösebben, hogyha engem nem látott.


most meg mondta, hogy nagyon szeret és én vagyok az egyik legfontosabb ember az életében... ha elhagynám, tudom, hogy kikészülne. ebben biztos vagyok. én vagyok neki a kevés örömeinek egyike, ha velem van, akkor tud egyedül nem a szar dolgokra gondolni... nincs már, aki támogatja, és mellette áll.

2009. dec. 29. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!