Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódok a 10 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódok a 10 év korkülönbség miatt. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A leányzó akit nem régiben megismertem 17 éves.. kapaszkodj meg én 27 vagyok:'D Ha jól sejtem ez társadalmi megítélés szempontjából elég necces korkülönbség, már csak abból kiindúlva hogy bennem is aggályok merültek fel és kicsit kényelmetlenül érzem magam emiatt:S Csak..tudod..teljesen más ha te magad csöppensz bele egy ilyen szituációba és amúgy egy tündéri kedves lányról van szó, felnőtt gondolkodással, abszolut szimpatikus és vonzónak is találom..Személyesen még nem találkoztunk, de ő olyannyira szeretne találkozni hogy emiatt a 2 órás utat is bevállalná (Nem Peseten lakik, de jár fel rendszeresen barátaihoz, sulit is lehet itt folytatja majd) Mondtam neki hogy szívesen találkozok vele, nyilván szíve sincs az embernek visszautasítani csak csalódást sem szeretnék neki okozni, hogyha teszem azt nem működik a kémia, vagy kényelmetlenül érzem magam mellette a korkülönbésg miatt..ami azért tényleg elég cink..17 és 27 éves..max annyi szépít a helyzeten hogy engem kivétel nélkül mindenki 23-24-nek szokott nézni, már suliban is visszamaradottnak éreztem magam:'D lehet innen fakad az is hogy 17 éves lányokkal kezdek ami már a pedofilizmus határát súrolja:'D szal ja..súlyos a helyzet, lassan felveszem a versenyt Schmuck Andorral:D ja.. Nem vagyok túl szerencsés a párkeresés, mindiig kiderül valami botrányos dolog azokról akikkel ismerkedek pl füvet árul a csaj, volt amelyikről kiderült hogy náci nézeteket vall és SS volt a tarkójára tetoválva csak eltakarta a haja meg ilyen beteg dolgok..és most itt egy halál normális aranyos csaj..erre nem 17 éves?? kiégtem..

2021. máj. 12. 11:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Ha a következő pár évet kihúzzátok, akkor onnantól már legalább az életstílusotok egyforma lesz, ha mindketten dolgozó felnőttek lesztek. Nézz szét egyébként a nagyszüleid korosztályában, ott gyakori volt az 5-10 év korkülönbség.


Én 27 éves vagyok és 21 éves barátnőm van.

2021. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Dani te vagy az?
2021. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Köztünk 7 év van, teljesen működőképes, nem a kor számit, az meg h mit szól a társadalom hát tudod kit érdekel.
2021. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Én 16 évesen 25 évessel jöttem össze, nem működött a dolog, bár pár évet azért együtt voltunk.
2021. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ha én lennék Dani, bevallanám?:D Amúgy hidd el én is régen elengedtem már azt hogy mit gondolnak rólam mások..egy idig csak mondogattam..de mostmár tényleg elengedtem. Viszont létezik egy olyan szempont hogy "én mit gondolnék magamról" és ebből a szempontból kicsit rezeg most a léc:D
2021. máj. 12. 11:46
 6/23 anonim ***** válasza:
46%

Ez bizony necces. Te már réges rég felnőtt vagy, neki meg a matek házi meg a szobafogság körül forog az élete.

Ha ilyen lelkes, akkor valószínűleg a közvetlen környezetében senki nem udvarol neki, magyarán tutira szűz, de az is lehet hogy még az első csókon sincs túl. Komolyan lenne türelmed három randit várni az első csókig, meg fél évet az első szexig?

2021. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
biztos izgalmas lesz átbeszélni vele az érettségi tételeket
2021. máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

10 év korkülönbség teljesen rendben van, azzal nincs semmi gond. A probléma csak az inkább, hogy ti jelenleg hány évesek vagytok.

Ha pl. te már komoly párt keresnél családalapításhoz, akkor még ne ennyire fiatal lánnyal kezdj. Szinte biztos úgy lesz, hogy 2-3 éven belül már nem fogsz neki kelleni. Egyszerűen még ő gyerek ahhoz, hogy komolyabban elköteleződjön.

2021. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Szoktál metinezni?
2021. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

Én amikor 16 éves voltam akkor osszejottem egy 24 éves sráccal. 10 éve vagyunk együtt és működik a dolog. Én vele voltam együtt először. Elotte nem volt senki,de én nem érzek semmiben hiányt, vagy hogy kevesebb lennék vagy kimaradtam volna valamiből. Nincs az hogy másra vagyom,vagy kerdes merülne bennem hogy ohh milyen lehet mással.

26L 34F

2021. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!