Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, gondolnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, gondolnátok ha látnátok az utcán egy fiatal (30-as) nőt egy idős (60 fölött) férfival kézenfogva, összebújva, tehát láthatólag szerelmesek. Hangot is adnátok a véleményeteknek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 08:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
(Az első mondat végére is ?-et szántam...)
2013. márc. 28. 08:48
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Lesz@rnám?


Az ő dolguk.

Ha még nem is érteném, hogy a nő mit eszik a pasin, még akkor sem adnék hangot a gondolataimnak.

Nem az ovodában, iskolában vagyunk, hogy ilyenekkel foglalkozzunk.


29/n

2013. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%
Hogy az apa szereti a lányát :)
2013. márc. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó, de ha mondjuk annál egyértelműbb. Például megcsókolják egymást.
2013. márc. 28. 09:04
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Már miért adnék hangot a véleményemnek? Hol érdekelne engem két idegen ember szerelmi élete?


Kérdező, lehet te egy ilyen kapcsolatban vagy, azért kérdezed ezt, de hidd el, kevés szerintem az az ember, aki idegenek beszólna. Intelligens ember biztos nem törődik más dolgával csak a sajátjával.


Amúgy meg egyáltalán nem gondolnék rosszra, engem nem kavarnak fel a nagy korkülönbségek... örülnék inkább hogy mennyire szeretik egymást.

A beszólogatás, ítélkezés nem az én műfajom.

2013. márc. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%
Nem érdekelne, de általában csak a pénz miatt vannak együtt.
2013. márc. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Már láttam ilyet és majdnem hánytam, meg először nem hittem a szememnek. De nem adtam hangot a véleményemnek, mert azért annyira nem érdekel.
2013. márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Utolsónak: esetünkben az ifjabb fél áll jobban anyagilag. :)


Különben ez is érdekel, igen, hogy ezek a sztereotípiák mennyire tartják magukat a mindennapi gondolkodásban?

2013. márc. 28. 09:17
 9/17 anonim ***** válasza:

Mennyire? Nagyon. A legtöbb ember arra gondol majd, hogy a lány a pénze miatt van a férfivel.

Engem mondjuk nem érdekelnek az ilyen dolgok. A sztereotípiák az unintelligens emberek véleményei, én nem foglalkozok velük. Ha egy 30as nő meg egy 60as úriember előttem csókolózna az utcán, valószínűleg elmennék mellettük. Nem érdekel mások magánélete, mert nem az én dolgom.

21L

2013. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

Simán lehet, hogy tényleg szeretik egymást. Én is szeretek egy 50-es férfit és ha szabad lenne és összejönnénk, nem tartanám titokban a kapcsolatot.

25L

2013. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!